Квартира. Халкідіки

Квартира

Замислюєтеся про те, щоб придбати власну квартиру в сонячній Греції? Тоді у  Grekodom Development є для вас чудові новини. Придбання нерухомості в Греції дозволить вам не тільки насолоджуватися ласкавим сонцем, відмінною погодою і блакитним морем протягом усього року, але і стане відмінною інвестицією. Поєднання привабливих цін і багатого вибору об'єктів робить покупку квартири в Греції вигідною саме зараз.

Квартира – це відмінний спосіб насолоджуватися усіма принадами курортного життя, користуючись при цьому всіма перевагами міської інфраструктури, серед яких:

  • розвинена транспортна мережа,
  • легка доступність магазинів і аптек,
  • різноманітність розваг для всіх віків,
  • багатий вибір варіантів для відпочинку.

Вартість комунальних платежів на утримання квартири в Греції одна з найнижчих в Європі і включає в себе витрати на електрику, водопостачання, каналізацію, утримання багатоквартирного будинку та користування ліфтом, якщо ви живе не на першому поверсі. Опалення в грецьких квартирах і будинках буває двох типів електричне та газове, останнє з яких обійдеться мешканцям трохи дешевше. Варто відзначити, що різниця між витратами в літні та зимові місяці становить, як правило, близько 25%, але зима в Греції не настільки тривала і триває з грудня по лютий, при цьому температура рідко опускається нижче позначки +5. Ще однією особливістю грецької комунальної системи є те, що платежі не мають фіксований розмір і залежать від споживаної вами кількості води, електроенергії або газу. Тому чим менше ви користуєтеся тим чи іншим ресурсам, тим приємніше вам буде отримувати рахунки в кінці місяця.

При виборі регіону для вашої майбутньої квартири пропонуємо вам звернути увагу на казковий півострів Халкідіки, розташований недалеко від аеропорту міста Салоніки. Цей курорт відрізняється чудовим поєднанням первозданної природи, величних гір, найчистішого смарагдового моря і таких унікальних пам'яток, як гора Афон, гарячі термальні джерела, стародавні печери і багато іншого. А близькість Халкідіків до другого за величиною місту Греції - Салоніки - дозволить проводити якісний і різноманітний відпочинок!

Підписка на розсилку