Квартира. Корфу

Власна квартира в Греції - це чудова можливість проводити яскравий і насичений подіями відпочинок цілий рік і краще дізнатися своєрідність країни, розкривши для себе її унікальну красу. Купівля грецької нерухомості стане не тільки приємним придбанням, але й вигідною інвестицією власних коштів. Доступна вартість в поєднанні з різноманітністю пропозицій та широким вибором варіантів нерухомості дозволяє придбати квартиру на найвигідніших умовах.

Компанія Grekodom Development - експерт в галузі нерухомості в Греції, який стане вашим консультантом з питань придбання квартири на чудесних курортах цієї прекрасної і сонячної країни. Серед наших послуг - професійний супровід вашої операції на всіх етапах, організація турів за нерухомістю, які дозволять вам як познайомитися з об'єктами, так і зануритися в культуру регіону і краще дізнатися уклад життя місцевих жителів. Крім того, наша компанія організовує проведення будівельних та ремонтних робіт, надає послуги з охорони та управління нерухомістю під час вашої відсутності в країні.

Купуючи квартиру в Греції, важливо правильно вибрати регіон для вашого майбутнього будинку, куди вам так приємно буде повертатися в будь-який час року, щоб знову помилуватися яскравими фарбами бірюзового моря і зануритися в атмосферу колоритного Середземномор'я. Одним з найкрасивіших куточків Греції, який для себе вибирають не тільки численні туристи і самі греки, а й світові знаменитості, є незвичайно мальовничий острів Корфу.

Цей дивовижний шматочок стародавньої Еллади, що омивається сапфіровими водами Егейського моря, наповнений не тільки чудовими пейзажами, але і пахощами садів, плантаціями цитрусових дерев і чудовою середземноморською природою. Купивши тут квартиру, ви зможете насолоджуватися всією пишністю цього яскравого куточка нашої планети і, в той же час, не позбавляти себе розвиненої міської інфраструктури, адже прекрасна столиця острова Корфу, Керкіра, - це чудовий венеціанський місто з чудовою традиційною архітектурою, вузькими вуличками і яскравими пам'ятками. Тут ви знайдете численні ресторани на будь-який смак, традиційні таверни, магазини і бутіки улюблених марок.

Відкрийте всі грані Греції з Grekodom Development!

Підписка на розсилку