Квартира. Сітонія

Придбання квартири в Греції – це не тільки відмінне придбання, що дозволяє вам проводити якісний і повноцінний відпочинок цілий рік на чудових курортах Греції, але і відмінне капіталовкладення, що дозволяє вам зробити вигідну угоду за досить привабливими цінами.

П-ів Халкідіки

Одним з найбільш оптимальних регіонів для того, щоб придбати нерухомість в Греції, є казковий п-ів Халкідіки, яскравим тризубом що розташувався в північній частині країни. Омиваний найчистішими блакитними водами теплого Егейського моря, півострів є прекрасним оазисом первозданної природи, що дозволяє проводити незабутні хвилини відпочинку, насолоджуючись чудовими пейзажами.

Розвинена інфраструктура

П-ів Халкідіки має чудову інфраструктуру, тут розташовоне безліч різноманітних ресторанів на будь-який смак і бюджет, традиційних грецьких таверн, всіляких магазинчиків і великих торгових центрів, які дозволяють вам здійснювати покупки 7 днів на тиждень, навіть по неділях, коли більшість магазинів в Греції, як і у всій Європі, не працює.

 

Близькість до аеропорту

Близькість півострова до міжнародного аеропорту «Македонія», що знаходиться всього в 20 км від півострова, і цілорічне регулярне авіасполучення дозволять вам без зусиль добиратися до вашої квартири в будь-який сезон.

Сітонія

Чудова Сітонія – другий з трьох пальців п-ова Халкідіки – пявляє собою невеликий півострів, що ідеально підходить для спокійного відпочинку в колі родини або для відокремлених романтичних поїздок. Незаймана природа в поєднанні з кришталевим морем і відмінними Європейськими Голубими прапорами пляжами створюють неперевершену атмосферу спокою. Придбати квартиру на п-ові Сітонія– це означає дозволити собі по-справжньому відпочити і насолодитися тишею та усамітненням. Приїжджаючи сюди, ви як ніде зможете зануритися в атмосферу безтурботності і забути про всі турботи.

Здійснюйте вигідні покупки з Grekodom Development!

 

Підписка на розсилку