Квартира. Салоніки

Перед придбанням нерухомості в Греції, багато покупців стикаються з проблемою вибору регіону. Крім численних курортів і густонаселених міст, пропонуємо Вам познайомитися з північною столицею Греції - містом Салоніки.

Салоніки – це культурна столиця Європи, з розвиненою інфраструктурою, м'яким середземноморським кліматом і активним нічним життям. Місто має дуже багату історію з часів його засновника, царя Кассандра, про що свідчать численні історичні пам'ятники і вікові храми. Салоніки мають дуже зручне місцерозташування, Ви можете легко дістатися до самих знаменитих курортів півострова Халкідіки або Олімпійської Рів'єри, а регулярні авіарейси доставлять Вас в будь-яку точку світу з аеропорту «Македонія». Завдяки двом найбільшим університетам Балкан, місто затребуване серед студентів, а за регулярні культурні заходи Салоніки визнаний «Молодіжною столицею Європи 2014».

Придбання квартири в Салоніках – це не тільки можливість зануритися в багату історію стародавньої Греції, але і дуже вигідне вкладення грошових коштів. Утримання середньої квартири не вимагає особливих витрат, і при бажанні, її можна легко здавати в оренду студентам або численним приїжджим, бажаючим оселитися в цьому прекрасному місті. А завдяки сприятливим умовам для проживання і низькому рівню злочинності, ви купуєте комфорт і безпеку.

 

 

Підписка на розсилку