Нерухомість на острові Кефалонія. Продаж і оренда будинків, квартир, вілл і котеджів

Кефалонія - найбільший острів Іонічного моря, розташований в західній частині Греції між островами Лефкада і Закінф; адміністративний центр острова - місто Аргостолі.

На острові з бірюзовим кристально чистим морем, що омиває узбережжя з чудовими белопісчаними пляжами, є безліч мальовничих бухт і заток, що створюють химерну берегову лінію. Північне узбережжя - скелясте, з невеликими чистими відокремленими піщаними пляжами, в південній частині острова - піщані пляжі великі, довгі.

Кефалонія практично не охоплена масовим туризмом, залишається самобутньою частинкою Греції. Світову популярність острову приніс фільм «Вибір капітана Кореллі», зйомки якого проходили тут 15 років тому. З тих пір інтерес мандрівників до острову зріс, Кефалонія була внесена в список місць, обов'язкових для відвідування в Греції. Сьогодні острів набирає популярність у шанувальників красивих пляжів (один з найбільш привабливих - пляж Міртос), яскравих природних пейзажів і розмірених екскурсій. На острові комфортно відпочивати в будь-який сезон, а чудові ландшафти і здорова гастрономія доповнять відпочинок гідними видами і смаками.

Як дістатися до Кефалонії. Транспорт на острові

По морю: діє сполучення з материковою Грецією - відправляються суда в порт міста Патри (2 години їзди від Афін) і в порт Кілліні (3 години їзди від Афін).

На поромі, моторному човні або яхті можна дістатися до розташованих неподалік грецьких островів Лефкада, Закінф, Ітака.

У літній період круїзні компанії включають Кефалонію в свої маршрути з Італії. Круїзні лайнери, маршрут яких починається в містах Барі або Бріндізі (Італія), після зупинок на Корфу і в Ігуменіцю причалюють на Кефалонію в курортному містечку Самі і продовжують шлях до порту Патри.

На літаку: на острові є міжнародний аеропорт, який обслуговує рейси в європейські міста, в т.ч. в столицю Греції Афіни (переліт - 45 хвилин).

Автодороги. Завдяки сучасним дорогам, острів зручний для подорожей на автомобілі. Ті, хто вибирає більш спокійний темп, можуть досліджувати частини острова під час велопрогулянок.

Крім цього, Кефалонія відмінно підходить і для прогулянок на конях, і для піших маршрутів, які проходять через затишні селища і національний заповідник на горі Енос, в якому зберігаються рідкісні види флори і фауни.

Нерухомість на Кефалонії

Греція в цілому - країна, перспективна для вкладень в нерухомість як з метою отримання доходу, так і для проживання. В останні роки все більший інтерес для інвесторів набуває нерухомість на Кефалонії. За кілька років острів став популярним напрямком у жителів європейських країн, які купують тут будинки для власного постійного проживання, для того, щоб приїжджати час від часу, або ж купують об'єкти житлової та комерційної нерухомості з метою регулярного отримання прибутку. Пропозиції по нерухомості на Кефалонії займають своє вагоме місце в рейтингу купівельних пріоритетів: попит на об'єкти на острові виріс майже в 4 рази за останні 5-6 років.

Переваги для придбання нерухомості на о. Кефалонія

  • Красива природа та глибока історія

Ландшафти острова контрастні і різноманітні: протяжна піщана берегова лінія, затишні пляжі і дивовижні гроти, гори і прибережні скелі, багата рослинність, що наповнює пейзажі кольором і об'ємом від сезону до сезону.

Цікава і приваблива історія острова, яку дбайливо зберігають археологічні заповідники, храми, музеї. Отримати уявлення про традиції та архітектури, способі життя і звичаї, які прийшли з минулих століть, дізнатися про те, як живе і жила Кефалонія, можна в поїздці по селах, кожне з яких по-своєму красиве і незвичайне, а також при відвідуванні фестивалів і місцевих свят.

  • Благодатний клімат

М'який середземноморський клімат з теплою зимою, комфортними і барвистими весною і осінню, з жарким сонячним літом. Тут більше 300 днів в році світить сонце. Взимку на острові тепло і затишок забезпечують південні вітри; особливий мікроклімат створює сприятливі умови і для острівної рослинності.

  • Інфраструктура туризму

Кефалонья – напрямок не масового, але виборчого туризму. На острові діють чудові готелі, ресторани, центри водних видів спорту і дайвінгу.

  • Транспортна доступність

Див. вище «Як дістатися до Кефалонії. Транспорт на острові»

  • Стабільність

Соціальна та політична стабільність Греції, а також членство країни в ЄС забезпечують спокійні умови проживання для тих власників грецької нерухомості, хто вирішив вибрати острова цієї країни своїм домом.

  • Ціна об'єктів

Порівняно невисокий рівень цін на об'єкти нерухомості вищої категорії - одна з переваг Кефалонії перед рядом інших островів. Купуючи нерухомість в Греції, власник отримує цілий ряд бонусів, серед яких недороге проживання на острові: багато послуг, товари і послуги обійдуться тут на третину дешевше, ніж на Кіпрі, і майже наполовину дешевше, ніж в аналогічних прибережних регіонах інших країн Середземномор'я (Іспанія, Португалія).

  • Дружелюбність місцевих жителів

Жителі острова відомі своєю гостинністю. Втім, таке можна сказати про будь-який регіон Греції. Однак на Кефалонії легко помітити неприхований інтерес і дружелюбність по відношенню до «нових» жителей, іноземців: нові сусіди для кефалонійців часто стають друзями.

  • Безпека

У Греції в цілому і на Кефалонії зокрема, за офіційною статистикою останніх років один з найнижчих рівнів злочинності в Європі. На острові панує своя особлива «сусідська» атмосфера, а товариськість і взаємодія місцевих жителів створюють обстановку довіри і спокою.

У чому відмінності Кефалонії від інших популярних ринків нерухомості?

Умови, схожі за кліматом або багато в чому аналогічні Кефалонії по туристичній привабливості, можна знайти в різних частинах Середземномор'я: на Кіпрі і Мальті, в Туреччині, в Іспанії, Португалії чи Франції. Тим не менш, покупка нерухомості в Греції має помітну перевагу: об'єкти нерухомості в тих самих категоріях в інших країнах мають більш високу вартість, при цьому розташовані в районах, перенасичених будівництвом через активний туристичний розвиток, багато в чому не зберегли початкового стану свого природного вигляду. Для тих, хто задається питанням про те, де купити нерухомість в Греції недорого, Кефалонія на сьогоднішній день залишається привабливою пропозицією як живий, яскравий, самобутній острів, що пропонує об'єкти нерухомості різних категорій за конкурентною вартістю.

Як купити нерухомість на Кефалонії

Вибираючи регіон Греції для огляду і придбання будинку або об'єкта комерційної нерухомості, варто звернутися до фахівців-ріелторів. Експерти компанії Grekodom Development допоможуть організувати ознайомчу поїздку на Кефалонію і показ об'єктів, які вас цікавлять, а в разі укладення угоди нададуть необхідну допомогу в підготовці і оформленні документів.

Підписка на розсилку