Нерухомість на Пелопоннесі. Продаж і оренда будинків, квартир, вілл і котеджів

НЕРУХОМІСТЬ НА ПІВОСТРОВІ ПЕЛОПОННЕС

Півострів Пелопоннес розташований на півдні Греції та є одним з найкрасивіших регіонів країни, історія якого наповнена великими подіями. Такої великої кількості історичних пам'яток, розташованих поруч один з одним, ви не побачите більше ніде! Саме тут розвивалися і розцвітали легендарні давньогрецькі міста: Спарта та Пілос, Тірінф та Мікени. Олімпійські ігри почали свою історію також на Пелопоннесі, в Олімпії. Тут же зробив перші кроки на своєму життєвому шляху, багатому пригод і подвигів, знаменитий Геракл.

Пелопоннес - це не тільки античні пам'ятки, а й чудова природа, м'який клімат, ласкаве сонце, надзвичайної краси пляжі і зелені схили гір. Варто відвідати невеликі містечка та гірські села, де зберігся ще традиційний уклад життя.

Адміністративно півострів ділиться на 7 частин: Корінфія, Аркадія, Ахайя, Ілля, Месіна, Лаконія та Арголіда.

Півострів відділений від материка Коринфським каналом, грандіозним спорудженням кінця XIX століття, що з'єднує Іонічне та Егейське моря. Названий він так, тому що на західній його частині стоїть древнє місто Коринф. Канал дозволяє скоротити шлях на 400 км, уникаючи плавання навколо всього півострова Пелопоннесу.

В Коринфії розташоване курортне містечко Лутракі, широко відоме своїми мінеральними джерелами. Це зелене містечко з пляжами, які щорічно нагороджуються «блакитними прапорами» ЄС за їх чистоту, безліччю розважальних центрів (тут знаходиться одне з найбільших казино в Європі), прекрасною інфраструктурою є чудовим місцем не тільки для відпочинку, але і для постійного проживання. Лутракі особливо приваблює інвесторів, охочих придбати комплекси апартаментів або готелі, розташовані в безпосередній близькості від термальних джерел.

 

Недвижимость на Пелопоннесе

Серцем Пелопоннесу вважається Аркадія. Це гористий район з високими кручами, покритими лісами. Тут можна знайти безліч середньовічних міст і пам'ятників архітектури. Пляжі розташовані в східній частині регіону.

На півночі Пелопоннесу знаходиться Ахайя, або Ахея, зі столицею - містом Патри, третім за величиною містом Греції після Афін і Салонік з населенням 700 тис. жителів. Патри входять в обов'язкову паломницьку програму по Греції: тут зберігається одна з святинь православного світу - мощі святого Андрія Первозванного і хрест, на якому його розіп'яли. У місті завжди жваво, а особливо шумно стає в день Карнавалу, що є одним з найбільших в Європі і проведеного щороку перед початком Великого посту.

На західному узбережжі півострова знаходиться область Ілля, зі столицею, містом Піргос. Найбільш відвідуваним місцем тут є руїни стародавньої Олімпії - батьківщини Олімпійських ігор. Саме на руїнах стародавнього святилища перед початком сучасних Олімпійських ігор проводиться ритуал запалювання олімпійського вогню, який потім спортсмени доставляють до місця проведення Ігор. Також на території області знаходяться 3 невеликих красивих озера з пляжами - Агулінітса (Agoulinitsa), Мурія (Mouria) і Кайяфа (Kaiafa), а також 2 більших штучних водоймища - біля міст Ладонас (Ladonas) і Пінеос (Pineos).

Месіна знаходиться на південному заході Пелопоннесу з адміністративним центром містом Каламата. Тут розташована фортеця Палеокастро, одна з найпривабливіших фортець на Пелопоннесі. Знаходиться вона в південно-західній частині міста Хору.

На півдні Пелопоннесу розташована область Лаконія з центром у місті Спарта, батьківщині безстрашних спартанців, або як їх ще називали - лакедомонян. Від античної Спарти збереглися руїни акрополя і могила царя Леоніда. Спарта була найсильнішою військовою державою в античній Греції. На війні і говорити належало по військовому: точно і стисло. Це вміння досі називається «лаконізм» - за назвою області Лаконія, де жили спартанці. Самим знаменитим, був лаконічний вислів матері спартанки, що проводжала сина на війну. Вона подавала йому щит зі словами: «З ним, або на ньому». Зі щитом поверталися переможці, на щиті приносили полеглих.

Арголіда - східна область Пелопоннесу з адміністративним центром у місті Нафпліо, який після здобуття незалежності деякий час (1828-34 р.) був столицею Греції. Сьогодні Нафпліо - це живе, сучасне, портове, чисте і спокійне містечко недалеко від Афін. Підкріпив популярність міста і один з його жителів - Аристотель Онасіс. На північний схід від Нафпліо розташовані руїни Мікен і стародавній театр Епідавр, де в античні часи проводилися вистави.

Прекрасний середземноморський клімат з м'якою зимою і спекотним літом, не зіпсовані масовим туризмом ландшафти і в той же час динамічно розвиваються курортні центри і, головне, велика історична спадщина представляють прекрасне поєднання, що привертає на півострів любителів подорожей, вишуканого відпочинку і, звичайно, курортної нерухомості.

Підписка на розсилку