Нерухомість в Ая-Напі

Популярний курорт у східній частині Кіпру за його бурхливу, насичену, наповнену можливостями для розваг життя нерідко називають «кіпрською Ібіцею». Дискотеки, ресторани, таверни, бари і пляжні задоволення зустрічають гостей цього узбережжя весь тривалий курортний сезон. Водночас, це місце, відкрите для відпочинку найрізноманітніших категорій гостей, не тільки поціновувачам нічного життя. Доступний, досить економічний курорт привабливий для сімейних канікул: інфраструктура збудована так, що дорослим із дітьми в цьому місті комфортно, цікаво, безпечно. І не випадково батьки, що вже побували тут, діляться з іншими враженнями: на курорті діє аквапарк, є широкі пляжі із золотим піском, регулярно отримують нагороди за екологічність і впорядкованість, комфортне для дітвори мілке море біля берегової лінії.

На Кіпрі як удома

Побувавши на Кіпрі, багато туристів запалюються бажанням повернутися на цей острів як до себе додому. І повертаються, щоб зробити вибір і придбати у власність нерухомість. Ая-Напа – привабливий варіант і для тих, хто налаштований регулярно проводити тут власний відпочинок із рідними і близькими, і для тих, хто розглядає купівлю нерухомості як інвестицію. Здача апартаментів в оренду може стати вдалим почином і джерелом стабільного доходу: курорт популярний, і навіть після закінчення вищого літнього сезону чимало відпочивальників приїжджає на Кіпр для спокійного, здорового приморського відпочинку.

Прадавня легенда і сучасна істина: місто, де варто жити

Ая-Напа здавна отримала добру популярність серед остров'ян як місце, сприятливе для життя. Колись у стороні від узбережжя височів густий ліс, в який жителі найближчих селищ вирушали полювати. Одного разу вони натрапили в лісовій глушині на печеру, в якій знайшли старовинну ікону з образом Діви Марії. Така дивовижна знахідка була сприйнята як добрий знак для цього місця, і незабаром люди стали охоче селитися поблизу лісу, по узбережжю, а місце отримало назву Айя-Напа, що означає «Священні ліси».

Як відомо, в кожній давній легенді є велика частка істини, і доказом тому сьогоднішня привабливість Ая-Напи. Вирішивши придбати нерухомість в Ая-Напі, познайомтеся з районами міста більш детально: у важливій справі вибору допоможуть фахівці Grekodom Development, знають не тільки пропоновані до продажу об'єкти, але і особливості інфраструктури міста. Побажаєте мати апартаменти поблизу пляжного узбережжя, де життя б'є ключем, там, де проходять основні міські події, фестивалі та свята, або в відносно спокійному районі, де можна насолоджуватися розміреним життям в кіпрському стилі?

На зрозумілій мові: мультимовне місто і сервіси Grekodom

Якщо ви вирішили придбати квартиру або віллу в Ая-Напі, не варто хвилюватися з приводу мовного бар'єру. Це туристичне місто мультимовне, в найрізноманітніших сферах працює персонал, який володіє іноземними мовами, в тому числі російською. На міських вулицях можна часто побачити магазини з вивісками російською мовою, в ресторанах і тавернах – меню по-російськи, можна отримати найрізноманітніші послуги, спілкуючись на зрозумілій мові.

Персонал Grekodom Development також відмінно говорить по-російськи: ви зможете легко і зручно спілкуватися, консультуючись з питань вибору нерухомості в Ая-Напі або в процесі підготовки та оформлення документів.

Підписка на розсилку