Нерухомість в Епірі

ПРОПОЗИЦІЇ НЕРУХОМОСТІ В ЕПІРІ

Область Епір розташована в північно-західній частині Греції і тягнеться до Іонічного моря. Від Македонії та Фессалії район відокремлює природна межа - гірський хребет Пінд. Завдяки гармонійному поєднанню зелених пагорбів й довгої берегової лінії, порізаною маленькими і великими бухтами з острівцями, блакитної кристально-чистою водою і пляжам з галькою та піском (до деяких з яких можна дістатися лише на яхті), узбережжя завоювало репутацію одного з найкрасивіших місць Греції та привертає яхтсменів і просто любителів красивого та «шикарного» відпочинку. Епір вважається морським і гірським районом одночасно, так що влітку тут можна насолоджуватися сонцем і дивовижною красою білих пляжів з блакитним морем, а взимку - кататися на лижах у горах.

Всі округи області мають свої неповторні місця, які варто відвідати. Так, наприклад, в Яніні розташоване легендарне озеро та замок, що зачаровують і зачаровують особливою красою. В селах Паргу та Лігія збереглася атмосфера традиційного грецького побуту, тут шанують і пам'ятають звичаї бабусь і дідусів, намагаючись зберегти їх для майбутніх поколінь. Гостинність місцевих жителів зробить відпочинок ще більш приємним, наповненим хвилюючими спогадами. З пам'яток античної культури відомо святилище Зевса в Додоні. Крім історичних пам'яток, область славиться своїми майстрами - ткачами, різьбярами по дереву, ювелірами.

Одним з найбільш популярних курортних містечок є Сівота. Це справжній приморський рай із прекрасними пляжами, невеликими відокремленими бухтами, незліченними острівцями. Панує атмосфера спокою і єднання з природою і незабутній відпочинок на чудових пляжах - ось що приваблює сюди навіть туристів із сусідньої Італії, багато з яких вже обзавелися тут власними віллами. Купують нерухомість тут в основному ті, хто гідно цінує природу і не любить занадто спекотний клімат: після сонячних літніх днів на пляжі можна насолодитися прохолодними вечорами з легким морським бризом в одній з таверн, якими рясніє узбережжя, а взимку - відкрити для себе гірські схили Пінда і покататися на лижах.

Епір гарний і привабливий сам по собі, але найчастіше він є місцем відправлення на один з Іонічних островів, наприклад, Керкіру. Крім цього, Ігумениця є сполучною ланкою між Грецією та Італією. Звідси відпливають паломники до Італії, Барі, щоб відвідати храм, де зберігаються мощіСвятого Миколи Чудотворця.

 

 

 

Підписка на розсилку