Нерухомість в Кавалі. Продаж та оренда будинків, квартир, вілл і котеджів.

Грецька нерухомість в Кавалі - мальовничому місті на березі Егейського моря

Кавала (Неаполіс - з часів Апостола Павла) - один з найбільших міст, що розташувалися на самому узбережжі Егейського моря. Затишні будинки жителів міста побудовані таким чином, що з висоти пташиного польоту нагадують великий амфітеатр з ніжно-блакитним обрамленням з морських вод. Самобутня культура, вишукана архітектура і насичена смаками грецька кухня - три «магніта», які притягають сюди туристів та інвесторів з усього світу.

Місто Кавала має важливе економічне призначення. Тут розташовані великі торгові центри, крамниці ремісників, тютюнові склади, таверни, мануфактури і елітні бутіки. Все це гармонійно межує з брукованими доріжками автентичних вуличок, затишними мармуровими будівлями, клумбами яскравих троянд і орхідей, зворушливими православними капличками і старовинними музеями. Родзинка міста Кавала - легендарна візантійська фортеця.

Нерухомість в Кавалі: вкладення грошей в туристичний бізнес

Купівля нерухомості в Кавалі - мальовничому містечку, оточеному розкішними пляжами - це чудова можливість інвестувати гроші у вигідний туристичний бізнес. Пляжі Кавали (Рапсані, Батіс, Каламіца, Перігалі, Аммолофі) отримали нагороду «Блакитний прапор» за чистоту і зручність для відпочиваючих.

Комерційна нерухомість в Кавалі - це можливість швидко окупити свої вкладення і побудувати прибутковий туристичний бізнес. Інвестиції в нерухомість, розташовану в місті Кавалі, відрізняються рядом важливих переваг:

  • доступністю об'єктів бізнес і преміум-класу;
  • розвиненою інфраструктурою і наявністю передового технологічного забезпечення;
  • лояльністю держави Греції до діяльності зарубіжних інвесторів;
  • можливістю вести бізнес в розвиненій європейській країні;
  • невисокою ціною на землю і на саму комерційну нерухомість;
  • відносною легкістю повернення вкладених грошей.

Комерційна нерухомість в Кавалі відрізняється високим ступенем ліквідності. Якщо ви хочете придбати квартиру, віллу або цілий готель для початку туристичного бізнесу, віддайте перевагу Кавалі. Це місто має потужний потенціал для організації, становлення та успішного розвитку туристичного бізнесу.

Житлова нерухомість у Кавалі: посвідка на проживання і вибір будинку мрії

Майже всі туристи, які хоча б раз бували в Кавалі та вирішили придбати житлову нерухомість в Греції, віддають перевагу саме цьому місту. Яскраве враження на туристів справляє набережна, освітлювана вечорами сотнями ліхтарів та неонових вивісок. Саме це місце - початок всіх вулиць. Вони вузенькими струмочками розтікаються в різні боки, кожна вулиця - в своєму напрямку.

Куди ведуть всі дороги світу? У Рим! А куди ведуть всі вулиці Кавали? Звичайно ж, до гори Сімволос - на саму вершину. Її вінчає дивовижна візантійська фортеця, збудована ще в середньовіччі.

Саме автентична атмосфера, еклектика місцевих вуличок і будівель так ваблять туристів, охочих купити апартаменти, віли і таунхауси в цьому дивовижному містечку. Надзвичайно багата культурна програма не переситивсь вам ні через рік, ні через 10 років. Купіть частинку Греції, впустіть у своє серце дивовижну культуру і традиції найколоритнішій країни в світі!

Грецьке нерухоме майно дає право на отримання мультивізи, завдяки якій власник житла може перебувати на території країни 180 днів в році. Якщо нерухомість, що купується дорожче 250.000 євро, то її власник отримує право на оформлення ПНП за спрощеною схемою. У цьому випадку 5-річний вид на проживання отримують діти і батьки власників грецької нерухомості.

Отримавши ПНП на 5 років, ви автоматично отримуєте можливість перебувати в країні хоч 365 днів в році, можливість купити автомобіль з грецькими номерами, безперешкодно подорожувати по Європі, влаштувати дітей в кращі школи і ПНП як в Греції, так і в будь-якій країні ЄС.

Свій будинок, вілла, квартира або будинок в грецькому місті Кавала відкриє перед вами безліч можливостей. Якщо ви не плануєте постійно проживати на території Греції, здайте свою нерухомість і отримуйте стабільний дохід в європейській валюті.

Співробітники компанії Grekodom Development допоможуть вам вибрати саме ту нерухомість, яка стане вашим персональним Раєм у моря. Якщо ви хочете придбати комерційну нерухомість з метою розвитку туристичного бізнесу, наші фахівці допоможуть скласти прибутковий бізнес-план, звести до мінімуму ризики і розібратися в оподаткуванні.

Підписка на розсилку