Нерухомість у Протарасі

Протарас - один з найбільш привабливих курортів на острові, особливо сподобається тим відпочивальникам і туристам, хто цінує справді гарні місця. Протарас можна порадити ще й тим, хто вважає за краще жити недалеко від Айя-Напі з її розвагами, але при цьому в спокійному і тихому місці.

Затока відмежована мисом Греко, відокремлює узбережжя Протараса від пляжів Айя Напи. Дивлячись на карту, можна легко помітити що Протарас розташувався між курортами Айя-Напа і Паралімні.

Курортне містечко з піщаними пляжами і красивими скелястими бухтами, ідеальне місце для спокійного сімейного відпочинку. Тут багато сучасних готелів, а також апартаментів, орієнтованих на відпочинок всією сім'єю. У Протарасі так само люблять відпочивати в тому числі і місцеві кіпріоти з Ларнаки і столиці Нікосії.

Це жваве місто витягнулося уздовж знаменитої Бухти фігового дерева на Кіпрі.

Найближчий аеропорт, це міжнародний аеропорт Ларнаки, який розташований всього в 40 км.

Курорт динамічно розвивається, тут діють прекрасно обладнані готельні комплекси. За рахунок постійного зростання і розвитку в останні три десятиліття 20 ст. Протарас став одним з головних туристичних місць на південно-східному узбережжі острова. Інфраструктура міста досить розвинена, велика кількість ресторанів, магазинів, таверн та інше. Шанувальникам нічного життя кожен сезон надається можливість розважатися до ранку в популярних нічних клубах.

Хоч курорт і помітно спокійніше Айя Напи, але цінителі відпочинку ночі знайдуть і тут свою місцинку!

У Протарасі можна знайти будь-якого типу нерухомість. Є і квартири, вілли, котеджі, таунхауси. Найбільш популярні - це квартири і вілли в доглянутих і розвинених комплексах. Протарас привабливий варіант і для тих, хто налаштований регулярно проводити тут власний відпочинок із рідними і близькими, і для тих, хто розглядає покупку нерухомості як інвестицію. Здача апартаментів в оренду може стати вдалим почином і джерелом стабільного доходу: курорт дуже популярний, і навіть після закінчення високого літнього сезону чимало відпочивальників приїжджає сюди для спокійного, здорового приморського відпочинку.

Підписка на розсилку