Нерухомість в Волосі-Піліо. Продаж і оренда будинків, квартир, вілл і котеджів

Волос – столиця нома Магнісія, що входить до префектури Фесалія. Місто розташоване на екологічно чистому березі Пагасійскої затоки біля підніжжя гірського хребта Піліон.

Унікальна краса і самобутність цього регіону Греції, оспівана в давньогрецької поезії як місце відпочинку Олімпійських богів і батьківщина міфічних кентаврів, як і раніше зберігає свою неповторну чарівність.

Подібно потужному магніту, який притягує метал, Магнісія привертає до себе туристів та інвесторів, щедро даруючи свої багатства – особливий мікроклімат, чудові морські та гірські пейзажі, розкішні пляжі, нагороджені «Блакитним прапором FEE», укриті під кронами заповідних густих букових, дубових і горіхових лісів колоритні села, що зберігають вікові народні традиції, і численні пам'ятки історії та культури.

Волос заснований у другій половині XIX-го століття і, не дивлячись на свою недовгу історію, завжди займав одне з провідних позицій в економічному, культурному та політичному житті Греції.

У сучасному Волосі розташований третій за значенням морський порт країни, сполучний Грецію з Європою, Близьким Сходом та Азією.

Місцевий Університет входить до числа найвідоміших навчальних закладів Греції і є одним з головних у країні майданчиків для проведення міжнародних наукових і культурних конференцій, конгресів, виставок і з'їздів.

Волос в 2004 році приймав у своїх стінах XXVIII літню Олімпіаду – в місті знаходиться кілька спортивних комплексів міжнародного класу, де регулярно проводяться спортивні заходи світового рівня.

Отримавши широку міжнародну популярність, Волос не тільки привернув до себе увагу міжнародних і грецьких інвесторів, але й став привабливим для покупки нерухомості. Раз побувавши в цьому місті, людина обов'язково захоче тут оселитися, купити квартиру, віллу або котедж у Волосі. Особливо, якщо вона планує не тільки жити в Греції, але і здавати свою нерухомість в оренду.

Вкладаючи гроші зараз, покупець не тільки вигідно купує нерухомість, рентабельність якої підвищиться в майбутньому, а й отримує можливість отримати істотний дохід від здачі її в оренду. Рентна прибутковість квартири або вілли в Волосі дуже висока і варіюється від 10% до 15% річних залежно від типу об'єкта.

Цьому сприяє висока курортна привабливість нерухомості як у самому Волосі, так і на території регіону Піліо. Адже сьогодні Волос-Піліон – це не тільки динамічно зростаючий економічний і культурний регіон країни, але і популярний туристичний центр Фессалії, який щороку приймає у себе численних туристів з багатьох країн світу.

Столиця Магнісії дуже зручно розташована на півдорозі між Салоніками і Афінами і сюди можна комфортно добратися як на літаку, так і на автобусі, авто чи поїзді. До речі, у Волосі збереглася старовинна залізниця, по якій курсує туристичний ретро-поїзд, званий місцевими жителями Mountzouris.

Колись єдиний засіб повідомлення між загубленими в гірських лісах Періона селами – сьогодні це найромантичніший екскурсійний маршрут, котрий проходить по арочним мостах через ущелини від Волоса до села Мільес.

Гірська гряда Піліон – це унікальний пам'ятник природи. Він по праву вважається одним з найкрасивіших у Греції місць відпочинку. По суті це заповідна територія, багато районів якої тільки в другій половині ХХ-го століття були з'єднані дорогами з Волосом. Тепер, серпантини гірських доріг, обплітають грецьку Швейцарію, з'єднуючи 24 села, краса і чарівність яких відома далеко за межами Греції.

Найбільш цікаві з туристичної точки зору села розташовані в північній частині Піліон. Так, в селі Анакасья розташовані візантійський палац і каплиця, датовані XIII-м століттям, а в колоритній Портар'ї 6 церков, побудованих в епоху хрестових походів.

У літній період, звичайно ж, «яблуку ніде впасти» в приморських селищах північно-східного і східного узбереж півострова. Найпопулярніші з них Айос-Іоаніс і Загора. Перший являє собою затишний портове містечко, що розкинулося на берегах мальовничої бухти на схилах гори Айос-Димитріоса. Другий – колоритно приліпився на схилах гори Лефко-Котроні, порослих старовинними яблуневими садами. Гордістю курорту є затишний екологічно чистий пляж і старовинні квартали, забудовані особняками в неокласичному стилі.

Звідси можна проїхати і на узбережжі Егейського моря до курортних селищах Еліца, Пурі, Хорефтон та інших. Всі вони по своєму унікальні і пропонують гостям розмірений спокійний відпочинок, традиційний уклад і традиції самобутньої життя, які так рідко вже можна зустріти на «материку».

Нині різко підвищився попит на нерухомість у Волосі-Піліо. Все більше і більше людей бажають мати в цьому благодатному краю квартиру, віллу або котедж. Справжній "бум" спостерігається також у сфері купівлі земельних ділянок, як у столиці Магнісії, так і в приморській смузі півострова і в гірських селищах.

Підписка на розсилку