Нерухомість на Кіпрі

Кіпр  острів зі своєю неповторною душею і обличчям, яке неймовірно сонячне і колоритне! Тож не дивно, що багато тих, хто побував один раз на одному з найкрасивіших островів Середземномор'я подумали про те, що непогано було б залишитися тут назавжди. 

Якщо в їх числі і ви, і плануєте найближчим часом купити нерухомість на Кіпрі, то фахівці компанії «Грекодом» обов'язково допоможуть вам. 

Кіпр часто стає тим місцем, де люди знаходять ідеальний баланс давньої історії, пам'яток, культури, комфортного відпочинку і чудово розвиненої інфраструктури. Острів  місце, де можна не тільки чудово провести відпочинок і налагодити побут, але і комфортно займатися бізнесом.

Кіпрська нерухомість  це також прекрасний варіант капіталовкладення: якщо ви не збираєтеся проживати на острові постійно, а всього лише приїжджати, то у вільний час можете здавати ваш будинок, квартиру або віллу в оренду і отримувати непоганий дохід. Наявність більше 300 сонячних днів у році ваблять сюди мандрівників з усього світу, які все частіше вважають за краще зупинятися не в готелях, які встановлюють досить жорсткі правила проживання, а орендувати житло. Тому об'єкти нерухомості рідко пустують, особливо якщо мова йде про курортні регіони.

Якщо ви ще остаточно не визначилися в якому саме регіоні хочете придбати нерухомість на Кіпрі, то також можете скористатися послугою оренди. Це дозволить ближче познайомитися з місцевою культурою, традиціями, звичками майбутніх сусідів і атмосферою життя на острові. Це дозволить в кінцевому підсумку прийняти зважене рішення і максимально вигідно купити будинок своєї мрії!

Зараз існує безліч варіантів, які відповідають будь-яким побажанням і задовольнять можливості будь-якого гаманця. Так, наприклад вартість квартир на Кіпрі стартує від 40 тис. євро, таунхаусів  120 тис. євро, котеджів  від 200 тис. євро, а розкішних вілл  від 350 тис. євро.

При цьому об'єкти, які можна подивитися вже зараз розташовані в будь-якому регіоні острова, хоча найбільшою популярністю користуються варіанти нерухомості в Айя-Напі, в Пафосі, Ларнаці і Лімасолі. Кожне з міст є розвиненими сучасними курортними центрами з усіма доступними зручностями для ідеального відпочинку і життя.

Наші фахівці готові надати вам тур за нерухомістю, який допоможе не тільки вибрати конкретний об'єкт покупки, але познайомитися з особливостями життя в будь-якому місті Кіпру. Купуючи нерухомість із «Грекодом» ви отримуєте повну інформаційну та юридичну підтримку.

Підписка на розсилку