Нерухомість за кордоном

ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ З НЕРУХОМОСТІ

ТУРИ ЗА НЕРУХОМІСТЮ

НАШІ ОФІСИ 

Разом з рішенням придбати нерухомість за кордоном приходить питання вибору країни. Серед популярних напрямків - країни Середземномор'я, і в їх числі - колиска європейської цивілізації, сонячна і комфортна земля Еллади. Власна нерухомість в Греції може особливим чином перетворити ваше життя: з повним правом ви поринете в тисячолітню історію, якою тут наповнене буквально кожне місто, кожен регіон, кожен острів. Вас буде зустрічати привітний клімат цієї країни, ви будете дізнаватися її таємниці з позиції місцевого жителя. До того ж, купивши нерухомість на островах Греції або в материковій частині країни, ви відчуєте чималу перевагу: право на отримання шенгенської мультивізи для всіх членів сім'ї, а, значить, і вільне пересування по великому європейському простору.
Якщо ви ще думаєте, купити будинок в Греції або не купити, оцініть очевидне: вам відкриється «вікно в Європу», до того ж, з видом за вашими перевагами.

А якщо вам необхідний особистий експерт з нерухомості в Греції, команда досвідчених фахівців по країні і нерухомості з GREKODOM проконсультує вас: як вибрати будинок в Греції, як оформити документи на купівлю та здійснити операцію.

Ваша нерухомість за кордоном може бути абсолютно будь-якого типу - все залежить від персональних або ділових переваг. Квартира в місті, вілла на узбережжі Греції, таунхаус, готель, земельна ділянка - поділіться своїми побажаннями, і ви отримаєте кваліфіковану підтримку. Комплекси вілл або котеджі з виглядом на Егейське море, варіанти для тих, хто звик до розважених роздумів або підшукує гарячі пропозиції по нерухомості в Греції - у GREKODOM для вашого вибору є велика база об'єктів нерухомості.

Наші експерти проконсультують вас по всіх стадіях такого важливого процесу, як придбання та оформлення нерухомості в Греції - від попереднього вибору, огляду об'єктів та резервування до проведення юридичного та технічного контролю та безпосередньо підписання договору про покупку. Грецькі правила оформлення нерухомості не змусять вас побоюватися, адже в компаньйонах будуть грамотні консультанти з нерухомості в Греції.Купити житло або комерційну нерухомість в Греції ви зможете, отримавши попередню ознайомлювальну консультацію безкоштовно. У цій середземноморській країні GREKODOM запропонує підбір земельних ділянок за заявкою покупця, повний юридичний супровід, консультації з питання отримання ВНЖ, архітектурне проектування в 3D, ландшафтний дизайн та управління вашою нерухомістю - мабуть, вам залишається тільки купити нерухомість в Греції.

За висновком експертів, ціни на нерухомість в Греції зараз стабільні, втім, як може бути інакше, особливо якщо мова йде про Середземномор'я: купити будинок на березі моря, в курортному регіоні, прагне чимала кількість людей, охочих мати нерухомість за кордоном і власну частинку землі під грецьким сонцем.

Підписка на розсилку