Де купити нерухомість за кордоном? Як придбати нерухомість за кордоном?

Сьогодні багато хто замислюється про придбання нерухомості за кордоном, і не випадково, адже таке придбання є не тільки вигідним вкладенням своїх коштів, а й відкриває широкий спектр можливостей, включаючи вільне переміщення в рамках Євросоюзу без віз протягом 365 днів на рік. Ставши власником власного житла в Європі, ви автоматично отримуєте право на отримання виду на проживання терміном на 5 років, що дозволить вам як насолодитися європейським рівнем життя без будь-яких обмежень, так і побачити та відкрити для себе інші регіони та країни Європи.

Володіння нерухомістю за кордоном надасть вам колосальні можливості, а володіння нерухомістю в Греції - збільшить ці можливості вдвічі. У чому ж полягає особлива привабливість Греції?

По-перше, невисокі ціни, що утворилися в результаті особливої економічної ситуації в країні, що робить покупку нерухомості особливо вигідною саме зараз. Сьогодні ви можете стати володарем свого шматочка сонячної благодатної Еллади за помірними цінами, що згодом принесе вам гарні інвестиції.

По-друге, широкий вибір пропонованих об'єктів дозволяє знайти саме той варіант, який втілює ваші уявлення про ваш європейський будинок мрії.

І, нарешті, небагато країн Європи володіють тими ж приголомшливими можливостями для повноцінного та різноманітного відпочинку та дозвілля. Тільки тут ви знайдете неперевершене поєднання морських просторів, мальовничих гірських гряд, незайманих цивілізацією куточків дикої природи і найдавніших пам'яток античного, ранньохристиянського і візантійського періоду, які стали основою всього західного мистецтва і освіти.

Нерухомість в Європі відкриває для вас кордони і дозволяє легко та без зайвих затрат на дорогі перельоти познайомитися з усім різноманіттям європейської культурної та архітектурної спадщини. 26 країн Шенгенської угоди відкриють перед вами свої двері і дозволять доторкнутися до своїх унікальних пам'ятників.

Крім того, придбання нерухомості за кордоном дає можливість насолодитися високим рівнем західного життя, включаючи чудові дороги, якісні продукти харчування, розвинену інфраструктуру, високий рівень медичного обслуговування та багато іншого.

Компанія Grekodom Development створена для того, щоб ви могли швидко і з комфортом здійснити пошук і покупку нерухомості в Греції, а також ближче познайомитися з регіонами цієї прекрасної країни в рамках realty-турів.

Підписка на розсилку