Де придбати нерухомість за кордоном?

Сьогодні відзначається тенденція до збільшення попиту і зростання числа угод з купівлі-продажу грецьких будиночків, вілл, котеджів, квартир, незважаючи на економічну кризу цієї країни. Після падіння цін на житло, приблизно на 34%, ситуація вирівнялася. Тепер дешевшати будуть тільки неліквідні варіанти, - стверджують фахівці, - а гарні будинки в Греції можна буде купити за докризовими цінами. 

Як кажуть самі греки, розповіді про кризу надмірно перебільшені європейськими ЗМІ. Один еллін сказав, що раніше він обідав у ресторані п'ять разів на тиждень, а тепер ходить туди з родиною по суботах, але гірше жити він не став. Приїхавши сюди, можна переконатися, що таверни і кафешки забиті повністю, молодь розважається у нічних клубах, криза не помітна.

Що можна купити?

Греки консервативні, вони використовують архітектурний мінімалістичний стиль, фасади житлових будинків однотипні, білого кольору. З давніх-давен прикрашали тільки громадські будівлі. Азіати тут надовго не приживаються. Греція - православна країна. Християни з усіх куточків світу купують тут нерухомість і відчувають себе комфортно, асимілюючись із місцевим населенням.

Для роботи тут необхідний спеціальний дозвіл, проте дозвіл на проживання вони отримують після придбання нерухомості, в чому їм активно допомагає відома компанія «ГрекоДом», з діяльністю якої можна ознайомитися на сайті.

Умови купівлі?

Компанія «ГрекоДом» займається будівництвом, продажем, орендою грецької нерухомості. Кожному, хто бажає оглянути нерухомість перед здійсненням операції «ГрекоДом» пропонує унікальну екскурсію по Греції. Котеджі, будинки, вілли, квартири в широкому асортименті представлені для продажу по всій Греції. Представники компанії готові надати повну консультацію і супровід при покупці квартири в Греції.

Де краще придбати нерухомість у Греції?

Новий комплекс на півострові Сітонія реалізує 1-2 кімнатні квартири з шикарним виглядом на море. Квартира площею близько 47 кв. м продається за ціною 50-65 тисяч євро. Вартість залежить від поверху. Чим вище, тим дорожче. Кілька хвилин від будинку, і власник квартири опиниться на набережній із пляжами, бухтою, тавернами.

Вартість будинків котеджного селища Халкідіки поруч з пляжем, який нагороджують щороку блакитним прапором, становить близько 250 тисяч євро. Вілли на острові Корфу в бухті і водою кольору смарагдів площею 350 квадратних метрів із джакузі і всіма благами цивілізації обійдуться в 2,3 млн євро.

Компанія «ГрекоДом» професійно допоможе підібрати і оформити купівлю-продаж будинків, квартир і вілл у будь-якому куточку грецького раю. За допомогою консультантів компанії власна нерухомість за кордоном перетвориться з мрії в реальність.

Підписка на розсилку