Нерухомість на Афоні

Афон – один з самих незвичайних грецьких півостровів, є частиною півострова Халкідіки. На його території знаходиться унікальна Автономна чернеча держава Святий Афон. Для вільного відвідування і туризму доступно лише кілька курортів на початку півострова: Урануполі, Іеррісос, Неа Роді.

Клімат на Афоні субтропічний, з жарким сухим літом і м'якою дощовою зимою. Півострів наділений винятковою красою і мальовничістю. Він практично весь укритий пишними гаями, садами та чагарниками. Уздовж узбережжя знаходиться більше 20 мисів і безліч пляжів як облагороджених, так і «диких». Над чернечою державою здіймається величезна гора Афон, заввишки 2033 м. Здається, ніби своєю мармуровою вершиною вона досягає до самого неба, а на її схилах розкинулися густі смерекові ліси, які створюють неймовірну картину, написану самою природою.

Згідно легенд і сказаннь, грецький імператор Костянтин Великий, хотів побудувати на Афоні нову столицю своєї імперії. Єпископ Марк прийшов до нього, і повідав про те, що Афон був обраний і благословенний самої Богородицею. Почувши це, цар не тільки відмовився від своєї задумки, але і замість столиці, звів на Афоні три храми Пресвятої Богородиці, які простояли кілька століть. Зараз поблизу місць, де були легендарні храми, знаходяться діючі православні монастирі.

Доступна для придбання нерухомість на Афоні знаходиться недалеко від курортів, зокрема, найбільше об'єктів розташовано в Урануполі – найбільшому місті і головній пристані півострова.

Дивовижна природа, різноманітний рельєф і сприятливий клімат Афона спонукає до ізольованого і безтурботного життя. Тут немає великих скупчень туристів – вони в основному віддають перевагу двом іншим, більш богемним «пальцям» Халкідік – Ситонії і Кассандрі. Ціни на нерухомість і гастрономію тут також на порядок нижче. Життя на Афоні підійде для сімей з дітьми або людей, які віддають перевагу умиротворенню і романтиці, а не галасливим вечіркам і нічному життю.

На Афоні для покупки доступно багато земельних ділянок. Отримати дозвіл на будівництво не складе труднощів, в цьому відношенні уряд Греції дуже лояльний. Також продається багато квартир, вілл, котеджів і таунхаусів, з прекрасним видом на Егейське море, на невеликому віддаленні від головних туристичних анклавів півострова. Якщо ви розглядаєте варіанти покупки комерційної нерухомості, то вас неодмінно зацікавить бізнес-нерухомість Афона, яка представлена ​​будівлями, готовими щоб в них розмістили ресторан або кафе, а також вже введеними в експлуатацію готелями.

Підписка на розсилку