Реалізовані проекти 2013 року компанії Grekodom Development

Компанія GrekodomDevelopment використовує новітні досягнення науки і досвід, накопичений поколіннями будівельників для створення і реалізації найсміливіших проектів. Висока якість і професійне виконання всіх видів робіт забезпечується використанням сучасних технологій, точний підбір використовуваних матеріалів на об'єкті.

За 2013 ми реалізували безліч таких проектів:

Реконструкція готельного комплексу. Створено новий проект, змінений фасад будівлі. Проведені всі роботи з благоустрою внутрішніх приміщень. На об'єкті був проведений повний спектр робіт з озеленення, ландшафтного дизайну та благоустрою території.

Супровід комплексу робіт з підготовки, проектування, реалізації будівельних робіт в квартирах, де була проведена маса робіт починаючи з найпростіших і закінчуючи найскладнішими. Планування дизайну, весь комплект сантехнічних робіт, ізолювання стін та підлоги, повна зміна планування квартири, переміщення стін. При будівництві використовувалися кращі матеріали і сучасні технічні рішення, що забезпечують безпеку, зручність і комфорт вищого рівня.

Квартира 1

Квартира 2

Реконструкція робочих об'єктів, офісів. Офіси компанії Grekodom Development, зроблена повна реконструкція приміщень, створено новий проект, проведені всі роботи з благоустрою та дизайну.

Центральний офіс в Салоніках

Офіс в Катеріні

Підписка на розсилку