Поточні проекти компанії Grekodom Development

Поточний 2018 рік дуже динамічний, багато планів, розробок і проектів, які знаходяться в процесі проектування або будівництва. Нижче представлені деякі з них:

Ведемо проект реконструкції та реновації готельного комплексу на острові Корфу. Комплекс складається з центральної будівлі, де будуть розташовані ресторан, бар, спа-зона, а також житлових корпусів з готельними номерами.

У процесі реалізації проект торговельного центру "ENIGMA" в Муданьї, Халкідіки, в якому планується зібрати кращі шубні магазини Греції та різні бутіки, а також влаштовувати різні заходи, такі як покази мод, весілля тощо.

Ведемо роботу над створенням комплексу "Олімп" у районі Кріаріци. Розроблено проект двох типів будинків, які будуть застосовані до 24-м ділянок комплексу зі змінами в залежності від рельєфу і побажань замовників. На території кожної ділянки планується спорудження басейну та літньої кухні. Більш детальну інформацію можна подивитися на сайті kriaritsi.com

 

Створено проект вілли "Уляна" в районі Кріаріци. Це будинок у класичному стилі з двома надземними поверхами і підвальним поверхом загальною площею 210 м2. Успішно отримали дозвіл на будівництво. Працюємо над дизайном внутрішніх приміщень. Незабаром планується будівництво будинку, басейну, ландшафтний дизайн з малими архітектурними формами.

Ведеться проектування вілли, яка буде побудована на ділянці першої лінії в Вурвуру, проходимо етап отримання дозволу на будівництво. Планується будівництво 3-поверхової вілли, будиночка охорони, басейну і різних функціональних зон на ділянці.

Ведеться будівництво комплексу двоповерхових будинків в Скіоні, багато з яких вже здані під ключ і продані, так само продаються ділянки, на яких вже здійснюється будівництво (об'єкти під кодом 2197).

Ведемо проект з будівництва будинку в Молес Калівес, Халкідіки. Створена вся проектна документація, взяли дозвіл на будівництво. Побудували напівпідвальну частина будинку.

Створено проект вілли "Крістіна" для ділянок у районі Кріаріці з вираженим рельєфом.

Ведемо проектування будинку загальною площею 100м2 в стилі мінімалізм в районі Кріаріци.

В процесі робота над інвестиційними проектами в Афінах. Це реконструкція і модернізація старих будівель з присвоєнням нових функцій або під здачу в оренду.

Розробляється проект актового залу для холдингу Mouzenidis Group, а також планування офісів і службових приміщень авіакомпанії Ellinair.

Розроблено проект благоустрою території ділянки в Неа Скьоні з будівництвом басейну та літньої кухні з барбекю. Створивши всю необхідну документацію, ми отримали дозвіл на будівництво. Уже побудований басейн.

Розроблено вся проектна документація для будівництва будинку на Криті. Успішно взяли дозвіл на будівництво. Планується зведення двох надземних поверхів та одного підвального, вертикальна розробка ділянки, створення ландшафтного дизайну, зон відпочинку, барбекю і будівництво басейну.

 

Створюємо дизайн-проект для вілли в Кріаріци, що наразі перебуває на ескізному етапі:

У тому ж напрямку працюємо і з об'єктом в Ханіоті: ресторан, який вже отримав дозвіл на будівництво. Буде проведена повна реконструкція приміщення, створено новий проект, змінений фасад будівлі, будуть проведені всі роботи з благоустрою ресторану і території навколо нього.

Комплекс будинків у Сівірі на етапі розробки і отримання дозволу на будівництво.

 

Висока якість і професійне виконання всіх видів робіт забезпечується використанням сучасних технологій, здійснюється точний підбір використовуваних матеріалів на об'єкті, проводиться контроль на всіх стадіях робіт проекту і ефективність управління ними.

Підписка на розсилку