Процес купівлі нерухомості на Кіпрі

Перед прийняттям рішення про покупку нерухомості на о. Кіпр, ви, звичайно ж, захочете приїхати на острів, щоб оглянути бажані об'єкти. Компанія Grekodom Deveporment візьме на себе всі клопоти з організації вашої поїздки.

Віза

Для громадян України з Республікою Кіпр діє спрощений візовий режим. Щоб відвідати Кіпр вам не потрібно особисто відвідувати консульство, збирати документи, заповнювати анкети. Достатньо оформити про-візу через інтернет.

Коли ви заповните анкету, ви отримаєте на свою електронну адресу про-візу, яку потрібно роздрукувати і показати при реєстрації в аеропорту. Зазвичай про-віза приходить протягом декількох годин після заповнення анкети. Також вона потрібна при проходженні паспортного контролю по прильоту. Про-віза оформляється безкоштовно і дає право перебувати на Кіпрі до 90 днів.

Також на Кіпр можна в'їхати по будь-якій шенгенській візі.

Угода купівлі-продажу

Фахівці компанії Grekodom Development будуть супроводжувати вас на всіх етапах придбання нерухомості. Нижче ми наводимо стандартний сценарій здійснення угоди купівлі-продажу об'єкта нерухомості на о. Кіпр:

1. Покупець вносить заставу, після чого об'єкт знімається з продажу.

2. Покупець укладає договір на супровід угоди з кіпрським юристом, після чого може спокійно їхати додому.

3. Після внесення застави нерухомість резервується за покупцем на 1 місяць. За цей час юрист оформляє угоду:

  •   Перевіряє всі документи
  •   Організовує звільнення житла від податків (якщо вони є)
  •   Готує договір і погоджує його з обома сторонами.

4. Покупець отримує всю необхідну інформацію від юриста, і коли угода вже узгоджена, то приїжджає на Кіпр, щоб остаточно підписати договір купівлі-продажу і внести перший платіж. У разі генеральної довіреності, покупець може дистанційно підписати договір і юрист самостійно продовжить етап оформлення угоди.

5. Юрист разом з представником Grekodom Development здійснює всі необхідні платежі та проплачує збори.

6. Коли договір депонований, юрист готує заяву на отримання пільг по ПДВ і заяву на дозвіл від Ради Міністрів Республіки Кіпр для придбання нерухомості. Дана процедура є, власне, формальністю.

7. Коли всі органи дають дозвіл на покупку і схвалюють пільги, покупець оплачує суму, що залишилася.

8. Все майже готове, покупець вже отримує ключі від своєї новенької нерухомості і може займатися її облаштуванням. Покупець може розраховувати на всебічну підтримку представників компанії Grekodom Development в даному питанні.

9. Після перевірки всіх документів Земельний комітет видає новому господареві Свідоцтво власності.

Даний сценарій дуже узагальнений, і залежить від різних умов і побажань покупця:

  •   Купівля нерухомості в кредит;
  •   Купівля недобудованої нерухомості;
  •   Купівля вторинної нерухомості, яка не обкладається ПДВ.

Підписка на розсилку