Таунхаус. Афон

Блакитне море, спекотне сонце, гори і сосни, що підступають прямо до моря - це Халкідіки, прекрасна перлина в багатому намисті курортів Греції. Його мереживні узбережжя, пляжі з шовковистим золотим піском, дивовижне поєднання гір і моря приваблюють сюди туристів з країн Західної та Східної Європи. Особливо популярний півострів серед українців, багато з яких хочуть купити тут нерухомість.

Компанія Grekodom Development пропонує широкий спектр об'єктів нерухомості на всіх трьох «пальцях» - півостровах Халкідіки - Кассандрі, Сітонії і Афоні,серед яких навіть найвимогливіший і примхливий покупець знайде для себе саме те, що йому потрібно.

Для тих, хто не обмежений у коштах, хоче жити на природі і, при цьому відчувати себе як у місті, найкраще підходять житлові комплекси, які називаються модним сьогодні словом– таунхаус або «мезонети» грецькою. Це, по суті, звичайні дворівневі будинки, кожен зі своїм окремим входом і невеликою земельною ділянкою. На першому поверсі, як правило, знаходяться кухня, хол або вітальня, санвузол. На другому поверсі розташовані спальні, дитячі та гостьові зі своїми ванними і туалетами, кабінети, комори та інші необхідні підсобні приміщення.

Grekodom Development, компанія з багаторічним досвідом на ринку нерухомості Греції, допоможе вам купити таунхаус (мезонету) на одному з найкрасивіших і загадкових півостровів Халкідіків – Афоні,а також одним, другим, «пальці» півострова - Сітонії. Фахівці компанії підберуть для вас житло відповідно до ваших запитів: місце, близькість до моря, загальна площа, планування, вид, що відкривається з вашого таунхауса, та іншими параметрами, що мають для вас значення, і візьмуть на себе оформлення всіх, необхідних для здійснення покупки , документів. Довірившись компанії Grekodom Development, ви будете позбавлені від паперової тяганини, біганини по установам та необхідності вникати у юридичні тонкощі процесу покупки і в короткий термін отримаєте можливість насолоджуватися її результатом.

Півострів Халкідіки - місце з багатою та цікавою історією. Його третій «палець» - півострів Афон – місце, куди впала скеля, яку метнув у Посейдона, гігант Афон. Тут, у древній Сотагірі, народився «батько» філософії Аристотель. І, нарешті, тут, на Афоні, знаходиться єдина у світі чернеча держава – Святий Афон.

Підписка на розсилку