Таунхаус. Крит

Велич островаКрит складно описати словами - велика історія, краса пейзажів, прозорі води, м'який клімат і гостинність місцевих жителів - це всього лише частина привілеїв острова. Саме тому острів приваблює так багато охочих придбати нерухомість в цьому неймовірному місці. Він дуже гармонійно поєднує в собі красу дикої природи і розвинену інфраструктуру, що найбільш важливо для тих, хто підшукує нерухомість для проживання цілий рік.

Чисельність населення Криту перевищує 650.000 чоловік, а великі навчальні заклади в містах Ретімно та Іракліон приваблюють сюди студентів з усієї Європи, тому життя на острові кипить і в зимові місяці. Острів має розвинене морське і повітряне сполучення з материком цілий рік, що дозволяє безперешкодно дістатися в будь-яку точку світу.

Незважаючи на велику різноманітність об'єктів нерухомості, пропонованих на Криті, багато покупців віддають перевагу ппридбанню таунхауса в жилому комплексі. Такі комплекси, як правило, розташовані в безпосередній близькості від моря, мають загальний басейн, кафе, доглянуту територію з ландшафтним дизайном і 24 годинну охорону. Багато хто з них функціонує як готелі, а керуючі із задоволенням беруть на себе обов'язки по здачі в оренду об'єктів нерухомості, що дозволяє власникам не тільки насолоджуватися відпочинком у власному будинку, а й отримувати додатковий прибуток.

Підписка на розсилку