Таунхаус. Корфу

Замислюєтеся про покупку власного будинку в Греції, але не хочете позбавляти себе звичного міського комфорту, тоді придбання таунхауса стане відмінним рішенням. Таунхаус, «міський будинок», поєднує в собі зручність заміського котеджу, але знаходиться в межах міста і, як правило, належить кільком сім'ям. Така особливість дозволяє не тільки купити комфортне житло, а й значно заощадити на ціні, адже вартість таунхауса значно нижче його заміських аналогів.

Компанія Grekodom Development допоможе вам зробити правильний вибір нерухомості і придбати такий таунхаус, який буде відповідати вашим уявленням про ідеальний будинок для вас і вашої родини. Фахівці нашої компанії розробили для вас цілий ряд сервісів, які зроблять таку покупку не тільки легкою, але і дуже приємною. Так, для вас ми організуємо спеціалізовані тури, які дозволять вам зануритися в атмосферу грецького життя, познайомитися з визначними пам'ятками регіону, який ви обрали для вашого майбутнього будинку, а також особисто побачити сподобалися вам об'єкти.

Який же з численних куточків Греції віддати перевагу, вирішувати вам, але радимо звернути вашу увагу на чудовий острів Корфу. Цей повний пишноти і чудових пейзажів шматочок прекрасної Еллади вражає уяву своєю мальовничою природою. Зелені миси, спрямовуються в яскраву блакить нескінченного моря, оливкові гаї, апельсинові сади і пахощі квіткових ароматів - все це чарівний Корфу.

Купуючи тут таунхаус, ви зможете як насолоджуватися пишністю морських просторів, так і затишком численних селищ, а якщо ви віддаєте перевагу пожвавленню міста, тоді для вас яскрава столиця острова - чудова Керкіра, яка досі зберігає дух прекрасної венеціанської епохи.

Вигідні умови покупки, приваблива вартість, найширший вибір пропозицій для будь-якого бюджету, ВНЖ для всієї родини, гнучка система комунальних платежів, що дозволяє вам скоротити витрати під час вашої відсутності - це одні з небагатьох переваг придбання нерухомості в Греції.

Відкрийте для себе чудовий Корфу з Grekodom Development!

 

 

Підписка на розсилку