Таунхаус. Тасос

Відкрийте для себе Грецію в усій її пишноті! Покупка таунхауса на острові Тасос дозволить вам зануритися в атмосферу казкової природи Середземномор'я - найчистіше аквамаринове море, зелені краєвиди, бездоганні пляжі і розвинена інфраструктура. Тасос увібрав в себе все найкраще, що є в Греції, зберігши при цьому свою первозданну красу. Ставши власником власної нерухомості на острові, ви отримаєте чудову можливість по-справжньому насолодитися всією пишністю цього райського куточка, а також пізнати його незаймані бухти, первозданні ліси і відкрити для себе прекрасні пам'ятки античної спадщини.

Компанія Grekodom Development допоможе вам купити нерухомість на острові Тасос і надасть професійне сприяння як у виборі об'єктів та їх огляді, так і в оформленні угоди, виду на проживання, а також в будівельних і ремонтних роботах та подальшої експлуатації. Так, ми пропонуємо вам відправитися в ознайомчий тур за нерухомістю і особисто переконатися в пишноті острова, дізнатися його ближче і відвідати вподобані вами об'єкти, а найприємніше в цій поїздці те, що в разі придбання нерухомості, вона стане для вас абсолютно безкоштовною.

Цілорічне регулярне авіасполучення з містом Салоніки, прилетівши в яке ви вже через кілька годин опинитеся на острові, дозволить вам відвідувати Грецію в будь-який час року в незалежності від сезону і ще довше насолоджуватися її невимовною пишністю.

Придбавши таунхаус в одному з мальовничих містечок острова, ви опинитеся в оточенні чудових пейзажів і зможете на особистому досвіді дізнатися, як чудова Греція. Відмінна екологія, м'який клімат, морське повітря, насичене хвойними ароматами, корисна і смачна кухня, свіжі фрукти і овочі, з любов'ю вирощені місцевими жителями, різноманітність морепродуктів, які ще тільки зранку плавали в морі, і прекрасна погода цілий рік дозволять якнайкраще відчути , що життя прекрасне.

Компанія Grekodom Development запрошує вас з тур за нерухомістю на острів Тасос і сподівається, що він неодмінно підкорить вас своїми чудовими можливостями для життя і відпочинку!

Підписка на розсилку