Таунхаус. Салоніки

Салоники – це культурно історичний центр північної Греції, який підкорив серця мільйонів приїжджих. Не дивно, що перед його чарівністю не можуть встояти як туристи з інших країн, так і корінні греки, які приїжджають сюди з інших регіонів. Місто Салоніки комфортно поєднує в собі багату історію, величезну кількість історичних пам'яток, розвинений торговий центр, величезний вибір розваг, м'який клімат і безпеку. Завдяки всім цим якостям Салоніки ідеально підходить тим, хто бажає купити нерухомість для постійного проживання.

Ринок нерухомості міста Салоніки дуже великий, а його райони упорядковані і мають розвинену інфраструктуру. Для тих, хто шукає спокій, але при цьому, не хоче віддалятися від мегаполісу, пропонуємо розглянути придбання таунхауса в тихих, трохи віддалених від центру міста районах. Такі райони прекрасно озеленені, в них є школи, дитячі садки, адміністративні установи і великий вибір магазинів та супермаркетів, а регулярні рейси міських автобусів допоможуть Вам легко дістатися в будь-яку точку міста.

Таунхаус може знаходитись у житловому комплексі,який буде оснащений басейном, ландшафтним дизайном, дитячим майданчиком і охороною. Утримання такого комплексу, як правило, не вимагає великих витрат, що дозволяє мешканцям комплексу насолоджуватися комфортним проживанням далеко від міської метушні. Подібні комплекси найбільш поширені в східних районах і передмісті.

 

Підписка на розсилку