Тур за нерухомістю на Кіпрі

Компанія Grekodom Development разом із туроператором Mouzenidis Travel розробили декілька варіатнів програми туру для клієнтів, які бажають придбати нерухомість на Кіпрі.

Приведена нижче програма – один із можливих варіантів перебування на Кіпрі.

Базова програма туру за нерухомістю

1-й день. Приліт

Приліт, зустріч в аеропорту з представниками компанії GrekodomDevelopment, індивідуальний трансфер. Після розміщення в готелі - фінальне узгодження програми з нашим представником.

2-й день. Огляд об'єктів

Сніданок у готелі. Зустріч із агентом з нерухомості нашої компанії, який відповість на всі питання, що стосуються особливостей придбання нерухомості та проживання на Кіпрі. Підписання контракту на надання посередницьких послуг. Огляд об'єктів нерухомості. По дорозі буде можливість ознайомитися з інфраструктурою обраного району, подивитися культурні пам'ятки, а також під час зупинок відвідати місцеві таверни. Повернення в готель. Відпочинок.

3-й день. Повторний огляд об'єктів

Сніданок у готелі. Огляд об'єктів нерухомості. Зустріч з юристами. Відкриття рахунку в банку, складання довіреності.

4-й день. Виліт або повторний огляд об'єктів

Для турів 3 ночі/4 дні

Після сніданку - трансфер в аеропорт. Виліт.

 

Відпочинок + огляд нерухомості

Для тих, хто хоче поєднати приємне з корисним, компанія Grekodom Development пропонує забронювати «Безкоштовну консультацію по нерухомості в готелі». Менеджер під'їде до готелю, де проживають клієнти під час свого відпочинку, і більш детально проконсультує з усіх питань, пов'язаних із купівлею нерухомості. Після консультації, в вибраний день, буде організовано огляд об'єктів нерухомості.

Такий варіант підходить для тих, хто хоче отримати інформацію про нерухомість, а також відпочити в сонячних країнах Середземномор'я.

Індивідуальні програми турів за нерухомістю

Для наших клієнтів за індивідуальними запитами ми розробляємо спеціальні програми з огляду об'єктів нерухомості. Вартість таких програм варіюється в залежності від вибраної авіакомпанії, кількості днів перебування в країні, категорії готелю, кількості учасників поїздки, виду наземного транспорту для трансферу тощо.

За індивідуальними запитами можуть бути розроблені програми огляду нерухомості на гелікоптері, а також на яхтах з моря.

Детальну інформацію можна отримати у представників компанії.

Групові тури за нерухомістю

Компанія Grekodom Development пропонує клієнтам групові оглядові тури.

Особливістю даного туру є огляд вибраних заздалегідь об'єктів нерухомості однієї ціновій категорії в вибраному районі Греції або Кіпру. Огляд проходить в складі групового трансферу, кількість учасників варіюється від 10 до 20. Групу супроводжують фахівці компанії Grekodom Development і професійні гіди, які детально інформують про регіон, в якому оглядаються об'єкти і про процес покупки.

 

Підписка на розсилку