Вілли. Аттика

Чудова Аттіка – чудовий регіон не тільки для відпочинку, але і для придбання нерухомості. Придбавши власну віллу на лазурному узбережжі Егейського моря, ви отримаєте унікальну можливість насолоджуватися пишністю грецької природи в незалежності від сезону і познайомитися з головними пам'ятками Греції і прекрасними Афінами – колискою європейської цивілізації.

Власна вілла на Афінській рив"єрі або в інших регіонах Аттіки дозволить зробити ваше перебування Греції не тільки комфортним, але і ексклюзивним. Для вас - унікальні пропозиції за мінімальними цінами: особлива економічна ситуація, що склалася в Греції останні кілька років, дозволяє придбати нерухомість за привабливою вартістю і зробити вигідне капіталовкладення.

Чудова вілла з бассейном і власною що потопає в зелені територією, панорама на нескінченну гладь Егейського моря, близькість до блискучої столиці - що може бути краще для насиченого і яскравого відпочинку. Купуючи нерухомість в Греції,ви стаєте власником прекрасного куточка мальовничої грецької природи і отримуєте чудову можливість насолоджуватися не тільки гарною погодою, теплим сонцем, ласкавим найчистішим морем і нескінченними пляжами, але й здоровою та екологічно чистою грецькою гастрономією.

Фахівці компанії Grekodom Development нададуть вам професійну допомогу у виборі об'єкта нерухомості, організують для вас спеціалізований тур за нерухомістю, в ході якого ви зможете познайомитися з унікальними віллами і ексклюзивними пропозиціями нашої компанії, а також ближче дізнатися дивовижний регіон Аттіка. Юридичний супровід угоди нашими фахівцями дозволить вам не боятися особливостей грецького законодавства і зробити вигідну покупку. Володіння власністю на території Греції також дасть вам право на отримання ВНП строком на 5 років з правом продовження, що відкриє для вас кордони і дозволить без праці та зайвих бюрократичних формальностей подорожувати по Європі необмежену кількість часу.

З нами Греція ближче - Grekodom Development!

Підписка на розсилку