Халкідіки. Вілли

Вілла


Якщо ви задумалися про те, щоб купити віллу в Греції, компанія Grekodom Development готова вам у цьому допомогти. До ваших послуг як професійні консультації наших фахівців та онлайн-каталог пропозицій, так і можливість відправитися в тур за нерухомістю і самостійно побачити всі вподобані вам об'єкти. Кваліфіковані консультанти, які супроводжують вас, нададуть вам повну інформацію про  нерухомість, яка вас зацікавить, дозволять зробити правильний вибір і оформити вигідну угоду.

Вілла на березі блакитної грецької рів'єри - це елітне придбання, що дозволяє вам максимально насолодитися навколишньою природою в бездоганно комфортній обстановці. Для вас -ексклюзивні і унікальні об'єкти нерухомості як на березі моря, так і розташовані на височині і пропонують чудовий панорамний вид на безкрайню гладь аквамаринового моря.

Тут ви знайдете все, що необхідно для неперевершеного комфортного відпочинку:

  • унікальне місцерозташування,
  • просторе планування,
  • велика територія ділянки,
  • відкриті басейни,
  • запаморочливі панорами,
  • ландшафтні сади і тінисті тераси.

Наша компанія не тільки надасть вам послуги з підбору та огляду нерухомості, а навіть організує повний юридичний супровід угоди, а й візьме на себе управління вашою власністю в період вашого від'їзду: надасть необхідну охорону, організує нагляд і догляд, а також у разі необхідності надасть сприяння в здачі вілли в оренду.

Вся Греція прекрасна, але одним з найпопулярніших регіонів для придбання нерухомості став чудовий півострів Халкідіки, що складається з трьох невеликих «пальців» довжиною в 120 км. Саме цей райський куточок Греції все частіше вибирають бажаючі обзавестися власним будинком на березі найчистішого Егейського моря, що не дивно, адже Халкідіки відомі у всьому світі своїми чудовими піщаними пляжами, ласкавим теплим морем, заворожливими пейзажами і недоторканою людиною природою.

Підписка на розсилку