Вілла. Салоніки

Нерухомість Греції дуже популярна серед іноземних покупців. За останні п'ять років, згідно зі статистикою, серед них відзначається зростання інтересу до нерухомості на материковій частині Греції. В основному, це північна частина країни: п-ів Халкідіки або місто Салоніки з його передмістями.

Салоніки, столиця Північної Греції,

має багато переваг: близькість до аеропорту «Македонія», регулярне авіасполучення з Україною цілий рік, прямі вильоти з багатьох міст України та Європи, не дуже спекотний клімат, зелені соснові ліси, археологічні пам'ятки, музеї, чудові рибні таверни і ресторани зі смачною грецькою кухнею , романтичні кафе з видом на море, гарний порт, з якого виконуються регулярні круїзи на острови Греції, зручне транспортне сполучення з усіма регіонами країни: від морських курортів до гірськолижних центрів.

Об'єкти нерухомості, які мають попит серед іноземців, здебільшого це вілли, котеджі або таунхауси. Візьмемо, наприклад, місто Салоніки. Вілли тут, в основному, розташовані в передмістях, тихих і спокійних, з найчистішим повітрям, куди не доходить шум жвавого міста. Це такі райони, як Пано́рама, Редзиікі, Фе́рмі, Орео́кастро, Піле́я, Тріандрія та Евкарпія.

Вілли в районі Панорама славляться усамітненням, зеленою територією з високими соснами, майже всі мають приголомшливий вид на Термічну затоку. З Панорами всього 30 хвилин їзди до центру міста. Тут живуть заможні мешканці, в основному, науковці, викладачі та адвокати, власники фабрик, лікарі та інші представники еліти.

Вілли бувають різні: як з традиційною архітектурою, так і сучасні будівлі з гарним ландшафтним дизайном і приватним басейном. Зображення багатьох вілл в Салоніках час від часу потрапляють на сторінки модних друкованих видань, завдяки популярності їх власників. Придбати віллу в цьому районі до недавніх пір було практично неможливо, так як господарі насилу розлучалися з сімейними резиденціями. В даному районі, виходячи зі статистики ринку нерухомості Греції, ціни починаються від 1500 євро і доходять до 2.500 євро і вище за один квадратний метр. Ціни залежать більше від площі земельних ділянок, їх розташування та виду на море, що відкривається з вілли, ніж від площі самих об'єктів. Має велике значення також внутрішній дизайн будинку, наявність басейну і те, наскільки продавець поспішає продати віллу.

Підписка на розсилку