Розсилка

Підписка на розсилку

Вілла. Салоніки

Нерухомість Греції дуже популярна серед іноземних покупців. За останні п'ять років, згідно зі статистикою, серед них відзначається зростання інтересу до нерухомості на материковій частині Греції. В основному, це північна частина країни: п-ів Халкідіки або місто Салоніки з його передмістями.

Салоніки, столиця Північної Греції,

має багато переваг: близькість до аеропорту «Македонія», регулярне авіасполучення з Україною цілий рік, прямі вильоти з багатьох міст України та Європи, не дуже спекотний клімат, зелені соснові ліси, археологічні пам'ятки, музеї, чудові рибні таверни і ресторани зі смачною грецькою кухнею , романтичні кафе з видом на море, гарний порт, з якого виконуються регулярні круїзи на острови Греції, зручне транспортне сполучення з усіма регіонами країни: від морських курортів до гірськолижних центрів.

Об'єкти нерухомості, які мають попит серед іноземців, здебільшого це вілли, котеджі або таунхауси. Візьмемо, наприклад, місто Салоніки. Вілли тут, в основному, розташовані в передмістях, тихих і спокійних, з найчистішим повітрям, куди не доходить шум жвавого міста. Це такі райони, як Пано́рама, Редзиікі, Фе́рмі, Орео́кастро, Піле́я, Тріандрія та Евкарпія.

Вілли в районі Панорама славляться усамітненням, зеленою територією з високими соснами, майже всі мають приголомшливий вид на Термічну затоку. З Панорами всього 30 хвилин їзди до центру міста. Тут живуть заможні мешканці, в основному, науковці, викладачі та адвокати, власники фабрик, лікарі та інші представники еліти.

Вілли бувають різні: як з традиційною архітектурою, так і сучасні будівлі з гарним ландшафтним дизайном і приватним басейном. Зображення багатьох вілл в Салоніках час від часу потрапляють на сторінки модних друкованих видань, завдяки популярності їх власників. Придбати віллу в цьому районі до недавніх пір було практично неможливо, так як господарі насилу розлучалися з сімейними резиденціями. В даному районі, виходячи зі статистики ринку нерухомості Греції, ціни починаються від 1500 євро і доходять до 2.500 євро і вище за один квадратний метр. Ціни залежать більше від площі земельних ділянок, їх розташування та виду на море, що відкривається з вілли, ніж від площі самих об'єктів. Має велике значення також внутрішній дизайн будинку, наявність басейну і те, наскільки продавець поспішає продати віллу.