Вид на проживання [ВНП] в Європі | ЄС | Греції

Придбання нерухомості в Греції стає сьогодні не тільки вигідною інвестицією, але і дозволяє з мінімальними втратами для вашого бюджету стати володарем усіх переваг, які дає володіння власністю в Європі. Найважливішим з них, безумовно, є право на отримання виду на проживання в ЄС терміном на 5 років з правом подальшої пролонгації.

Таким чином, ви отримуєте унікальну можливість протягом 5 років не замислюватися про оформлення візових документів та без зайвих витрат і втрати часу подорожувати по всьому Європейському союзу! Перелічимо основні переваги посвідки на проживання в Європі.

  • Мобільність пересування

Як вже згадувалося вище, ВНП Греції надає своїм власникам усі необхідні умови для безвізового переміщення по 26 країнам, що підписали Шенгенську угоду, серед яких Франція, Німеччина, Австрія, Італія, Іспанія, Португалія, країни Бенілюксу, Прибалтики, Скандинавії та інші. Вид на проживання ЄС стане для вас вікном у Європу, що дозволяє подорожувати без кордонів, не переплачуючи за дорогі перельоти.

  • Економія часу

Оформивши європейський вид на проживання, ви зможете на 5 років забути про будь-які бюрократичних складнощі і насолоджуватися безвізовим переміщенням по Європі, економлячи час на оформлення візових документів.

  • ВНП для всієї родини

Купуючи нерухомість в Греції, ви маєте право оформити посвідку на проживання в Європі не тільки для себе, а й для членів вашої родини.

  • 365 днів на рік

Європейський ВНЖ дозволить вам залишатися в країнах Євросоюзу протягом усього року без необхідності залишати Європу протягом 5 років, що відкриває безмежні можливості для подорожей і дозволяє познайомитися з усім різноманіттям країн Європи.

  • Високий рівень життя

Життя в Європі - це відмінна можливість, скористатися всіма перевагами високого рівня життя, серед яких і такі важливі аспекти як якісне медичне обслуговування і престижна європейська освіта.

Фахівці компанії Grekodom Development нададуть вам кваліфіковану допомогу та професійний юридичний супровід в оформленні виду на проживання в Греції, а широка географія пропозицій і різноманітність об'єктів нерухомості дозволять вам знайти саме ваш будинок мрії.

Підписка на розсилку