Веб-сайт для партнерів

Створіть свій власний веб-сайт швидко, легко, якісно і, перш за все, дешевше, ніж ви могли собі уявити!

Компанія Grekodom Development, яка постійно оновлює і розширює свої горизонти, готова запропонувати своїм партнерам щось абсолютно інноваційне - ми повністю беремося за створення веб-сайту Вашої компанії!

Всі, хто зайняті в сфері нерухомості, прекрасно знають, що практичний, зручний в управлінні і презентабельний сайт є одним з 3-х ключових факторів успіху будь-якої компанії, оскільки це перший контакт клієнта з компанією і пропонованим нею продуктом. Якісний сайт являє собою основне джерело, з якого клієнт отримує необхідну йому інформацію і, нарешті, найчастіше, сайт є визначальним фактором при виборі партнера.

Будучи лідером в даній сфері вже більше 20 років і маючи необхідний досвід, ми консультуємо як передати потрібний зміст і паралельно допомагаємо Вам досягти успіху.

Створенням веб-сайту займаються фахівці нашої компанії з можливістю вибору дизайну на Ваш смак та відповідно до Ваших вимог.

Чому Вам варто звернутися саме до нас?

  • Паралельно зі створенням веб-сайту в якості бонусу Ви отримуєте базу даних об'єктів нерухомості, виставлених нами на продаж. В якості підтримки Вашого нового починання ми надаємо безкоштовно понад 20.000 об'єктів в Греції і на Кіпрі. *Дана база даних може бути налаштована в подальшому за Вашим бажанням.
  • Для тих, хто зацікавлений, надаємо паралельно механізм пошуку, який містить базу даних готельних комплексів і туристичних поїздок до Греції і на Кіпр.
  • Сайт зі зручною адміністрацією Вашою мовою.
  • Ми пропонуємо конкурентну ціну (можна сказати, практично монопольну!). Весь пакет пропонується за ціною 9200 грн.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ >>>

http://kadistravel.ru/

http://nekretnine-asimis.rs/

Увага!

Сайт для партнерів ми створюємо тільки англійською або російською мовами. Додатково вивантаження бази об'єктів (НЕ сайту) ми можемо зробити на інших 5 мовах (українська, російська/англійська, болгарська, німецька, грецька). Ця послуга оплачується додатково - 50 євро за кожну обрану мову.

З усіх питань звертайтеся до представників компанії Grekodom Development.

Підписка на розсилку