Афон. Купити земельну ділянку

Халкідіки, півострів в північній частині Греції, що складається, в свою чергу, з трьох невеликих півостровів - «ніжок», як їх називають греки, або «пальців» (в російському варіанті). Це сучасний фешенебельний курорт, який в останні роки облюбували російські туристи. М'який середземноморський клімат, прекрасне узбережжя завдовжки в 500 км., нескінченні піщані пляжі і ласкаве тепле море так і манять залишитися жити в цьому райському куточку, створивши собі на одному з його узбереж затишне житло.

Кращий спосіб для цього – придбання земельної ділянки, на якій ви зможете побудувати будинок своєї мрії. Земельна ділянка - це можливість дати свободу польоту своєї фантазії, а не пристосовуватися до того, що вже побудовано кимось. Через економічну ситуацію, ринок нерухомості в країні, в тому числі і земельні ділянки, за останні кілька років значно подешевшав, тому ваша покупка стане і вельми вигідним вкладенням коштів.

 

Компанія Grekodom Development давно вже вважається лідером на ринку нерухомості Греції. Її співробітники запропонують вам великий вибір об'єктів на всіх трьох «пальцях» Халкідіків (Кассандрі, Сітонії та Афоні): від невеликих (для присадибних ділянок) до великих майданчиків під забудову;

дадуть всі необхідні консультації та нададуть повну і кваліфіковану правову та юридичну підтримку. У штаті компанії не тільки фахівці - девелопери, але й архітектори, дизайнери, інженери, будівельники, обробники, декоратори і ландшафтні дизайнери, які допоможуть вам здійснити вашу мрію і здадуть вам будинок, побудований в точності відповідно до ваших бажань.

Придбавши земельну ділянку на узбережжі найкрасивішого і зеленого півострова Халкідіків – Афоні, ви здійсните свою мрію: зможете милуватися величчю і красою його диких ландшафтів і безкрайніми просторами Егейського моря, насолоджуватися його поки ще чистою екологією і жити в прекрасному єднанні з незайманою людиною природою.

Поруч з Афоном знаходяться Сітонія, з її чарівними краєвидами, цікавими і численними пам'ятками історії, архітектури та культури, і Кассандра, з бурхливим нічним життям. Ви зможете чудово розважатися й відпочивати в будь-який час року в Сарті та Нікіті, найбільшому містечку Сітонії Нео Мармарас і в Вурвуру. У знаменитому готельному комплексі Порто Каррас в містечку Порто Куфо постійно проводяться різні культурні, спортивні та музичні заходи, працює найбільше на Балканах казино. Багата інфраструктура Халкідіків, хороші дороги, порівняльна близькість населених пунктів один до одного і можливість у будь-який час поїхати в м. Салоніки - гарантія того, що вирішивши купити земельну ділянку на Афоні, Сітонії або Кассандрі, ви зробили правильний вибір!

 

 

 

 

Підписка на розсилку