Тур в Грецію за 25 грн!

Сезонна Акція на ЛІТО 2015!

Компанія «GREKODOM Development» спільно з «Mouzenidis Travel» розробили спеціальну програму для клієнтів, які бажають придбати нерухомість в Греції. Програма надає можливість забронювати тур, як із зобов'язанням, так і без зобов'язання покупки нерухомості, в залежності від побажань клієнта.

Забронювавши тур за нерухомістю із зобов'язанням, клієнт зобов'язується придбати у Греції один або декілька об'єктів нерухомості, загальною вартістю не менше 25 000 євро.

Вартість такого туру із зобов'язанням становить для клієнта символічну суму, рівну 1 євро.

У вартість туру входить:

  • переліт в обидві сторони,
  • трансфери,
  • проживання в 4-5 * готелях,
  • харчування по програмі,
  • огляд об'єктів нерухомості. *

Тривалість туру за нерухомістю із зобов'язанням не перевищує 4-х ночей. Умови даного туру поширюються тільки на одну людину.

Вартість додаткового часу перебування розраховується окремо, виходячи з добової вартості перебування у тому чи іншому готелі, а також інших додаткових послуг. Якщо з яких-небудь причин клієнт не зробив заплановане придбання нерухомості, або сумарна вартість придбаних об'єктів нерухомості менше 25 000 євро, то клієнт, перебуваючи у Греції, зобов'язується зробити представнику компанії доплату до фактичної вартості його поїздки (витрати по організації туру), яка становить 500 євро.

Клієнт оформлює розписку про прийняття на себе зобов'язань відповідно до умов даного туру

Таким чином, якщо Ви прийняли рішення придбати «Будинок своєї мрії» у Греції, вартість якого перевищує 25 000 євро, то такий вид туру є для Вас виключно вигідною пропозицією.

 

* Терміни дії акції з 1.05-1.10.2015 р.

* У вартість туру не входить оформлення візи (60 євро)

Для бронювання туру із зобов'язанням необхідно звернутися в офіс компанії «GREKODOM Development» або в офіси філій «Mouzenidis Тravel».

За додатковою інформацією можете звертатися за телефоном по Україні: +38 (044) 500-78-88 або написавши листа на адресу kiev@grekodom.com 

 

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР

Чекаємо Вас у Греції!

Підписка на розсилку