XIX Міжнародна Конференція «Ринок нерухомості: стан, перспективи розвитку, роль професіоналів в його формуванні»

З 21 по 23 травня 2015 року в Дніпропетровську пройде XIX Міжнародна Конференція «Ринок нерухомості: стан, перспективи розвитку, роль професіоналів в його формуванні».

Компанія Grekodom Development виступає спонсором і партнером XIX Міжнародній Конференції.

На протязі вже 19 років Асоціація фахівців з нерухомості України проводить найбільш престижний форум фахівців вітчизняного ринку нерухомості, який об'єднує не тільки рієлторську спільноту, а й наших колег, що працюють на суміжних ринках - будівельників, оцінювачів, фінансистів, страховиків, нотаріусів, девелоперів, банкірів, представників державних органів України, а так само численних зарубіжних партнерів АФНУ.

Міжнародна конференція - це унікальна можливість дізнатися про нові тенденції на ринку нерухомості, нових технологіях в рієлторському бізнесі, обмінятися досвідом з колегами з України та зарубіжних країн, придбати цікаві і корисні бізнес-контакти та отримати незабутні позитивні емоції.

Програма заходу включає найбільш значущі питання розвитку ринку нерухомості, новаторські ідеї ріелторських технологій, можливості взаємовигідного та перспективного співробітництва рієлторського співтовариства з усіма учасниками ринку нерухомості. І щороку збирає не менше 200 учасників.

Компанія Grekodom Development, що є сченом АСНУ, виступає спонсором і партнером XIX Міжнародній Конференції. А також презентує нерухомість в Греції в рамках секції закордонної нерухомості.

Підписка на розсилку