Art 2 Rue - Street Art fest в Салоніках

Французький (Галліко) інститут Салонік за підтримки Генерального консульства Франції в Салоніках, Mission Laïque Française та групи Ce Soir! організовує Фестиваль вуличного мистецтва «Art 2 Rue - Street Art fest» у місті Салоніки.

В суботу, 23-го і в неділю, 24 травня 2015 року в культурно-спортивному мультикомплексі WE та Французькому інституті в Салоніках, відповідно, пройде свято сучасного французького вуличного мистецтва, що включає концерти, спортивні заходи, танці та дегустації.

У суботу, 23 травня в мультикомплексі WE виступлять «A State of Mind Soundsystem» і «12 мавп», обіцяючи подарувати глядачам вечір, повний музики і танців. Двері мультикомплексів відкриються з 19.00, розмістивши у своїх стінах покази і конкурси skateboard, bmx, breakdance, graffiti у виконанні грецьких і французьких професіоналів.

У неділю, 24 травня, з 11.00 свято для дітей і дорослих переміститься у двір Французького інституту. Семінари та демонстрації skateboard, BMX, longboard, graffiti, breakdance, dj, французької кухні за участю артистів та спортсменів з двох країн захоплять відвідувачів. Паралельно, «Kids In Action» проведуть творчі майстр-класи та семінари і представлять Circus Street Performance з жонглерами, клоунами та ходулістами.

Підписка на розсилку