Крит -це не тільки прекрасні пляжі

«Крит це не тільки ласкаве море та чудові пляжі, але і різноманітність архітектурних чудес в захоплюючих місцях острова» пише британський Express, радячи мандрівникам як краще і різноманітніше використовувати свій час перебування на острові.

  • 1. Ущелина Самарія - найдовша ущелині в Європі. Прогулянка через круті скелі, гори і пахучі соснові ліси займає близько семи годин.
  • 2. Кноський палац - найбільш популярна пам'ятка Криту. Мінойський Кноський палац розташований в п'яти кілометрах на південь від Іракліона. Його руїни були знайдені в 1900 році британським археологом Артуром Евансом. Прогулюючись по численних приміщень палацу, відвідувачі можуть представити і відчути життя древньої цивілізації.
  • 3. Знаменитий Археологічний музей Іракліон є одним з найбільш значущих в своєму роді в Греції. Його експонати охоплюють 5500 років історії з неоліту до римських часів.
  • 4. Пляж Елафонісі - одне із самих вражаючих місць західній частині острова. Він славиться своїм рожевим піском і мілководній лагуною, яка відділяє його від центрального узбережжя.
  • 5. Спіналонга - острів з сумною історією, розташований недалеко від містечка Елунда. На острові добре зберігся Венеціанський замок, нагадуючи про окупацію з чотирьохсотрічної історією. Також, острів відомий як «острів прокажених».
  • 6. Бухта Балос - одна з найбільш фотографованих пам'яток Греції. Вражаючий скелястий острів Балос оточений білим піском і кристально чистою водою неймовірних відтінків.
  • 7. Елунда - містечко з захоплюючими видами і популярними СПА-курортами. Елунда має чудову набережну і завоювала звання космополітичного курорту завдяки частим відвідинам зірок Голлівуду.
  • 8. Ханья - культурна столиця Криту з багатою історією і безліччю архітектурних пам'яток. Старе місто Ханьї являє собою суміш венеціанських і турецьких будівель, мальовнича гавань якого обрамлена венеціанським маяком і колишньої мечеттю.
  • 9. Печера Зевса, розташована недалеко від села Псіхро є головною визначною пам'яткою плато Ласіті. Ця величезна печера охоплює площу в 2200 квадратних метрів, при її розкопках було встановлено, що печера була місцем поклоніння. Свою назву вона отримала завдяки легенді, яка свідчить, що тут Рея сховала новонародженого Зевса, щоб захистити його від свого батька Кроноса.
  • 10. Агіос Ніколаос - неймовірної краси місто, побудоване на трьох пагорбах на узбережжі затоки Мірабелло. Агіос Ніколаос чарує своїми мальовничими набережними, мариною і прісноводним озером, оточеним численними кафе і ресторанами.

Підписка на розсилку