Середземноморський інтер'єр у вас вдома

Чи доводилося вам, приїжджаючи в нову країну, відчувати себе так само комфортно, як вдома? Це неодмінно станеться, коли ви опинитеся в Греції! Сонце, море і середземноморський стиль інтер'єру не залишають нікого байдужим і дарують бажання привнести це почуття південного тепла і затишку в свій будинок. Ось кілька практичних порад.

  • Інтер'єр, оформлений в середземноморському стилі, стане справжньою знахідкою для прихильників святкової, але в той же час невимушеної атмосфери. Поєднання мармуру, дерева, кольорової плитки, грубо обштукатурених стін створюють потрібну фактуру, а використання світлих тонів, глибоких синіх морських відтінків і рослин з небесно-блакитним і рожевим цвітінням надають інтер'єру необхідну легкість та свіжість.
  • У середземноморському будинку важливу роль відіграє кухня, яка одночасно є його центром і місцем зібрання всіх членів сім'ї. Вона повинна бути максимально функціональною і просторою. Відповідний кухонний гарнітур - буфети, відкриті стелажі і навісні полиці, посуд також повинні гармоніювати: кращий вибір - вироби з кераміки з ручним розписом.
  • Якщо ви не готові до радикальних змін, можна здивувати своїх друзів і накритим гарним святковим столом, додавши в оформлення кілька елементів в морському стилі - мушлі, свічки, пісок. Сонячний настрій гарантовано!
  • Грубі меблі з сосни або дуба найкращим чином впишеться в інтер'єр вітальні. Для більшого ефекту дерев'яну поверхню можна злегка зістарити.
  • У спальні більше підійде просте, невигадливе облаштування: ліжко, виконане з металу або зроблене з дерева, елегантний туалетний столик. Важливу роль відіграє також текстиль.
  • Деталі, які відмінно впишуться у ваш новий інтер'єр - створюють особливу атмосферу затишку гобелени, морські елементи, зображення і моделі кораблів. Переваги віддають білим тонам меблів, блакитній обробці подушок, безлічі черепашок, а також живим квітам, своєрідно прикрашає інтер'єр.

Але, звичайно ж, все залежить від вас! Грайте з відтінками тканин і предметами інтер'єру, і у вас все вийде!

За допомогою трафарету можна намалювати щось в морському стилі на старій дошці і прикрасити стіну. Спробуйте і вам це обов'язково сподобається!

Піріду Марина (Pyridou Marina)

Інженер-будівельник компанії Grekodom Development (Civil Engineer)

Підписка на розсилку