Електронний квиток для археологічних пам'яток і музеїв

Туристам стане простіше оглядати численні пам'ятки Греції за новою системою. Квитки на відвідування музеїв і археологічних розкопок будуть продаватися онлайн. Міністр культури Греції Нікос Хідакіс розповів, що в середині червня 2015 року через інтернет можна буде купити квитки на відвідування археологічних пам'яток, що оточують Акрополь (Стародавній і Pімскої Агори, храму Зевса Олімпійського, Керамікос, театру Діоніса і бібліотеки Адріана).

У серпні очікується введення електронних квитків ще для 13 археологічних пам'яток. Це Кноський палац, Ліндос, Дельфи, Олімпія, Мікени, Епідавр, Егес, Палац Магістра на Родосі, Археологічні музеї в містах Ханья та Іракліон, музей Візантійської культури, Асклепіон на острові Кос, Державний Археологічний музей.

Після введення електронного квитка, його покупку можна буде зробити в будь-якій точці світу через інтернет, що позбавить від очікування в чергах під жарким сонцем. Електронний квиток буде дійсний протягом одного місяця, що особливо зручно для туристів під час їхнього перебування на території Греції.

Підписка на розсилку