Термальні джерела Греції

Греція традиційно приваблює безліч туристів, особливо в літній період. На грецькі курорти безсумнівно поспішають сім'ї з дітьми і це не дивно, готельні комплекси пропонують масу розваг маленьким мандрівникам. Батьки без остраху можуть залишити своє чадо на піклування досвідчених аніматорів, а самі насолодитись тихим відпочинком. Також Грецію дуже люблять спортсмени, особливо любителі водних видів спорту - водні лижі, підводне плавання, вейкбординг, кайтинг, віндсерфінг, парашутний спорт і багато що інше. Звичайно ж грецькі курорти люблять і літні люди, які поєднують відвідування визначних пам'яток з плаванням в смарагдових водах грецьких морів. Не можна забувати і про молодь, яка у величезній кількості приїжджає зарядитися енергією, відвідати якомога більше нічних клубів і звичайно насолодиться морський блакиттю. Про цілющі властивості морської води, ми часто забуваємо, а адже користь для організму унікальна!

Морська вода - одночасно і цілюща, і є ефективним косметичним засобом. Бажаєте поздоровішати, схуднути і незвичайно покращати - пакуйте валізи - і в дорогу, до моря...

Море має магічну силу тяжіння, його безмежний простір і розмірений шум хвиль заворожує і утихомирює. Хвилі дають шкірі ефект легкого масажу, збагачують організм киснем, покращують роботу кровоносних судин, знижують тиск. Вода морів і океанів нормалізує терморегуляцію, підвищує життєвий тонус, має гартуючу дію, зміцнює захисні сили організму. А ще - покращує циркуляцію крові, збільшує кількість червоних кров'яних тілець і нормалізує серцевий ритм. Море має антистресову дію, що чудово відомо невропатологам.

А чи знаєте Ви, що в Греції водні процедури можна приймати не тільки на морських просторах?! Греція посідає перше місце в Європі за кількістю термальних джерел, і їх використання в лікувальних цілях відомо з найдавніших часів. Познайомимо вас з деякими з них.

Цілий рік Лутракі приймає тисячі туристів з усього світу. Стародавнє місто, раніше зване Терма, отримало свою назву завдяки природним джерелам мінеральної води, медичні властивості якої зробили природну воду Лутракі символом здорового життя.

Остров Евія. Гарячі мінеральні води Едіпсос славляться своїми лікувальними і оздоровчими властивостями вже не одне тисячоліття. Природні джерела виходять на поверхню з глибини 3000 метрів. Значний обсяг цілющих вод виходить у море біля узбережжя всього Едіпсоса.

В 5 км. від Агіа Параскеви, біля моря, знаходиться курортне селище Лутра, що означає «води», «курорт», «ванни». Таку назву селище отримало через наявність лікувальних джерел, багатих сіркою. Термальні джерела, що розташувалися в містечку Лутра в найпівденнішій частині півострова Кассандра Халкідіків на вершині мальовничого пагорба, вкритого пухнастим сосновим лісом, звідки відкривається дивовижний краєвид на синє Егейське море.

Терми Каліта - це лікувальні джерела, розташовані в східній частині острова. Відстань від міста Родос -  9 кілометрів. На західному узбережжі острова знаходиться мальовничий парк, звідки бере свій початок джерело геотермальних вод. На місці цього джерела був побудований круглий павільйон під куполом. Трохи вище нього - водолікарня.

Покупці грецької нерухомості це ті, хто любить море і сонце, подорожі, красиві пейзажі і теплу дружню атмосферу і звичайно піклується про здоров'я. Клієнти Компанії Grekodom це закохані в Країну і стиль життя люди. Якщо Ви ще не стали щасливим володарем будиночка в Греції, то звернувшись в будь-який з офісів Компанії Ви отримаєте не тільки кваліфіковану допомогу в підборі нерухомості, але і якісне пост продажне обслуговування.

Підписка на розсилку