Презентація компанії Grekodom Development у Дніпропетровську

20 травня у м. Дніпропетровськ, в конференц-залі готелю «Гранд Готель Україна» відбулася перша презентація компанії Grekodom Development «Нерухомість в Греції - надійні інвестиції в майбутнє».

 

Вступною промовою Президент Української Асоціації фахівців нерухомості Сергій Злидень привітав всіх присутність, окреслив перспективи розвитку закордонного ринку нерухомості та особливо такої країни як Греція, та побажав усім присутнім успіхів та вдячних клієнтів. Далі він передав слово директору Компанії Grekodom Development в Україні Олександру Атласу, який у своєму докладі розповів учасникам про компанію, умови співробітництва, про переваги Греції, її регіонах і особливостях, а так само про тури за нерухомістю, процеси підготовки клієнта і процес придбання нерухомості.

Презентацію відвідало 48 найбільш активних учасників ринку нерухомості м. Дніпропетровськ. Традиційно презентація компанії Grekodom Development завершилася розіграшем пам'ятних сувенірів і неформальним спілкуванням за запашною кавою.

 

Підписка на розсилку