12 Олімпійський Марафон в Греції

28 червня більш ніж 700 спортсменів братимуть участь в 12-му Міжнародному Олімпійському Марафоні 2015, який пройде на Олімпійській Рів"єрі, горі Богів! Марафон являє собою забіг на дистанцію 44 кілометри + 3200 метрів. Цього року було подано рекордну кількість заявок на участь від жителів Греції та зарубіжних країн.

На старті Олімпійського Марафону 2015 встануть 89 іноземних спортсменів з 18 країн світу. За кількістю поданих заявок, попереду всіх країн, як і минулого року, виділяється Румунія з 35-тьма спортсменами.

Серед чоловічого забігу 12 Olympus Marathon виділяються переможець 1-ого місця в 2013-2014 грек Дімітріос Феодоракакос та іспанець Hernandez Gispert Jessed, переможець другого місця 2014 Giatsek Bogots, переможець третього місця 2014 руминец Bostan Adrian Alexandru та грек Nikos Kalofiris. А серед жіночого забігу переможниця першого місця Kozareva Hristina з Болгарії, переможниця другого місця Maria Malaj і третього місця Irena Maliborskaja-Kuriakou з Греції. Всі вище перераховані Олімпійські переможці беруть участь щорічно в даному марафоні.

Спонсорами Олімпійського Марафону 2015 виступають Європейські та Грецькі бренди. Відповідальність за організацію даного заходу несе Периферія Пієрії і муніципалітет Діона-Олімпу.

Компанія Grekodom Development бажає всім спортсменам удачі!

Підписка на розсилку