Невідома перлина Пелопоннесу - Порто Хелі

Південна Греція успішно бере статус "Грецької Рів'єри" конкуруючи з Монако, улюбленим місцем відпочинку королеви Летиції та Крістіану Роналду, зазначає британська газета Daily Mail у своїй статті присвяченій Порто Хелі, перед красою якої не може встояти ніхто.

"От кажуть криза..., страйки..., економічні труднощі...., країна на межі дефолту..., всі телеканали тільки й роблять, що обговорюють нібито катастрофічне становище, нагнітають ажіотаж, але в той же час роблять по суті безкоштовну рекламу і привертають увагу навіть тих, хто ще вчора абсолютно не цікавився такою країною, як Греція, з її прекрасним морем, з унікальним кліматом і з таким прекрасним, веселим і доброзичливим населенням, в якій, побувавши один раз, хочеться залишитися назавжди "- позначає редакція.

Одним з таких благословенних місць є нова грецька Рів'єра півострова Ерміоніда, префектура Арголіда на Східному Пелопоннесі. Коротко район називають Порто Хелі, як і однойменне містечко з чудовою природною бухтою-гаванню. Ансамбль доповнюється розташованими навпроти колоритними островами Спецес і Гідра. Кришталево бірюзові води, узбережжя унікальної мальовничості ландшафтів, буквально розлита в місцевому повітрі атмосфера миру і спокою, здоровий клімат з сухим повітрям і легкими бризом в літній час, безліч пляжів і бухт і безліч історичних пам'яток - це лише дещиця з плюсів цього регіону. Тут практично цілий рік можна плавати в найчистішому морі, займатися різноманітними видами спорту, кататися на велосипедах, рибалити, отримувати гастрономічне задоволення в тавернах з якісною середземноморською кухнею, розслаблятися в прибережних кафе і барах, насолоджуватися красивим природним оточенням на чудових пляжах: Агіос Емельянос, Кунупі, Хінітца, Коста, Петроталасса, Верверонда, Джемі, Ерміоні, Краніді та Кілада. Непередаваною первозданної краси природне оточення в поєднанні з люкс-сервісом; космополітичний стиль життя в комбінації з приватністю і безпекою, роблять Порто Хелі місцем тяжіння селебрітіс, зірок кіно, музики і спорту, відомих бізнесменів і політиків. Плюс сюди можуть заходити і безпечно ставати на якір навіть мега-яхти.

Популярність Східного Пелопоннесу з кожним роком збільшується і незабаром стане один з найвідоміших і улюблених курортів кожного!

Підписка на розсилку