Нові поромні маршрути в Греції

Схвалені нові поромні маршрути до островів північно-східної частини Егейського моря. За інформацією організації-перевізника Hellenic Seaways, здійснення перевезень в даному напрямку почнеться 15.06.2015 року і триватиме протягом всього туристичного сезону до 06.09.2015 року.

Кожен з островів є живою клітиною грецької економіки, і організація нових морських маршрутів повинна допомогти зростанню економічного добробуту як цілого району в цілому, так і «важкої промисловості» - туризму - зокрема.

Завдяки новим напрямкам поліпшується зв'язок між Кікладськими островами і островами Ікарія та Самос, як і зв'язок Патмоса з Міконосом з північною частиною Егейського моря, яка посилюється двома додатковими відправленнями з порту Пірей. Крім цього з'являються 5 рейсів на тиждень в порт міста Ваті, столиці острова Самос, і 7 рейсів до селища Евділо сусіднього острова Ікарія, два рейси на найближчий о. Фурні і три рейси в другий за значенням морський пасажирський порт Самоса - Карловасі. Також зв'язуються Парос і Наксос з Ікарією і Самосом.

З введенням нових маршрутів обсяг перевезення збільшується в два рази відносно пасажирів, і в три рази - за кількістю перевезених автомобілів і мотоциклів.

Нові маршрути

Автопасажирські паром "Острів Родос" (Ε / Γ-Ο / Γ "Νήσος Ρόδος")

  • Порт Пірей - Сірос - Міконос - Патмос - Ікарія - Самос
  • Агіос Кірікос - Ваті - Хіос - Мітіліні - Лімнос - Кавала

Автопасажирські паром "Аріадна" (Ε / Γ-Ο / Γ "Αριάδνη")

  • Порт Пірей - Хіос - Мітіліні
  • Ваті - Хіос - Мітіліні - Лімнос - Кавала

Автопасажирські паром "Острів Міконос" (Ε / Γ-Ο / Γ "Νήσος Μύκονος")

  • Пірей-Парос-Наксос-Ікарія-Фурне-Самос

Підписка на розсилку