Музей Акрополя в Афінах святкує 6-річний ювілей

Музей Акрополя справляє своє 6-річчя 20 липня, і саме до цієї дати приурочено відкриття виставки «Самофракі. Таємниці великих богів», яка є комбінацією співпраці Музею Акрополя з родопською і Евроською інспекцією Старовинностей та фахівцями-археологами Самотракії.

Відкриття виставки чекає свою публіку в 21:00 і буде функціонувати в день народження Музею до опівночі, а відвідати її можна буде до 30 вересня 2015 року в години роботи Музею.

В знаменний вечір 20 червня, о 21.00 Філармонійний оркестр і хор Афінського муніципалітету дадуть на подвір'ї Музею святковий концерт під загальною назвою «Аромат старих Афін» з мелодіями з кінематографа і грецької оперети періоду між двома світовими війнами. Так само будуть представлені старожитності, що знаходяться в інших провінційних музеях, а безпосередньо з Самотракії, з Археологічного музею острова, привезуть 262 шедеврів стародавнього мистецтва, знайдені в розкопках святилища Великих Богів, Некрополя мінойського селища в містечку Мікро Вуні. А так же в рамках виставки вперше відбудеться демонстрація документального фільму Костаса Гавра, присвяченого Самотракії, а також відео з відтворенням містерій на тлі дикого, чарівного і таємничого пейзажу острова.

Відзначте, що 20 червня виставкові зали та ресторан Музею будуть відкриті з 8 ранку і до опівночі, вартість квитка для всіх - 3 євро.

Підписка на розсилку