Презентація компанії Grekodom Development у Харкові

11 червня 2015 року конференц-зал готелю «Національ» в місті Харків зібрав 85 гостей, представників рієлторських компаній м. Харків на презентацію компанії Grekodom Development «Нерухомість в Греції - надійні інвестиції в майбутнє».

Багато присутніх на презентації вже не перший раз чули про нерухомість в Греції але, тим не менш, з величезним інтересом відзначали для себе позитивні сторони вибору саме Греції, як країни для придбання закордонної нерухомості.

Обговорюючи процес здійснення угоди, учасники презентації переконалися в простоті, прозорості, а головне швидкості втілення в реальність мрії придбати будиночок біля моря.
Можливість отримання власником нерухомості, а так само членами його сім'ї виду на проживання так само викликала позитивні відгуки з боку учасників.

Комплекс післяпродажних послуг компанії Grekodom Development, сприяння на всіх етапах здійснення угоди від попередніх переговорів до оснащення придбаного об'єкта меблями та іншими дрібницями в черговий раз підкреслило правильність вибору компанії Grekodom надійним партнером в області грецької нерухомості.

Традиційно презентація завершилася розіграшем пам'ятних сувенірів та спілкуванням у неформальній обстановці за чашкою ароматної кави.

Підписка на розсилку