Презентація «Нерухомість в Греції- надійні інвестиції в майбутнє» у Києві

19 червня 2015 року в конференц-залі готелю «Україна» в м.Київ відбулася святкова презентація компанії Grekodom Development «Нерухомість в Греції-надійні інвестиції в майбутнє», присвячена першій річниці офісу Grekodom Development в Україні.

Привітати колектив київського офісу компанії прийшли як давні партнери, які мають досвід співпраці з Grekodom Development, так і нові, зацікавлені у взаємовигідній співпраці представники ріелторського ринку м. Киев.

   

В рамках презентації директор київського офісу компанії Олександр Атлас висвітлив підсумки першого року роботи на українському ринку, подякувавши колегам за плідну співпрацю та побажавши зміцнення наших взаємновигідних стосунків і надалі.

Старший менеджер відділу продажів Альбіна Літвінова познайомила гостей з Грецією, особливостями і перевагами її регіонів, а також акцентувала увагу на ряді переваг країни при виборі клієнтами вкладення грошових коштів в зарубіжну нерухомість.

У свою чергу Аріна Журавльова, керівник відділу регіонального розвитку компанії в Україні, детально зупинилася на процесі здійснення угоди, продемонструвавши учасникам презентації її простоту, прозорість і короткі терміни, показавши, що немає нічого простішого, ніж продавати нерухомість в країні з лояльним законодавством і бути впевненим у своєму надійному партнері, компанії Grekodom Development.

Підбивши підсумки презентації, і ще раз освітивши величезну кількість переваг і позитивних сторін Греції, за традицією було проведено розіграш пам'ятних сувенірів і подарунків, після чого гості презентації перемістилися в зал ресторану готелю «Україна», де змогли продовжити спілкування за келихом грецького вина і святковим тортом.

   

Підписка на розсилку