Тендер проекту Astir Palace

У процесі знаходиться тендер проекту Astir Palace. Люксовий готель знаходиться в самому престижному районі Афінської Рів'єри Вулягмені Кавурі.

З метою укласти договір з продажу Astir Palace за ціною 400 млн. євро, арабсько-турецький консорціум Jermyn Street, дає термін отримання відповіді до середини липня. Нагадуємо, що проблема з продажем Astir Palace виникла, коли суд вирішив, що план розвитку території (як планує Jermyn Street) порушує грецькі закони і будівництво великої кількості житлових будівель зашкодить природному, культурному і міському середовищу в даному районі.

Національний банк Греції і власники готельного комплексу дивляться позитивно на остаточний підсумок справи, уточнюючи що ціна нерухомості непохитна і підкреслюють що будь-яка знижка змінила б умови конкурсу і навіть його дійсність.

Арабсько-турецький консорціум після рішення Грецького суду покинув свій первісний план на будівництво житлового комплексу і намагається "врятувати" план споруди 14 вілл, уточнюючи, що це є їхньою опорою для продуктивності бізнес-плану. Програма Греції з продажу державного майна досі не досягла добрих результатів. Новий прем'єр-міністр країни Алексіс Ципрас пообіцяв не зупиняти розпочаті на законних підставах процедури приватизації, хоча раннє планував припинити цей процес.

У разі безвихідного становища з Jermyn Street, власники готельного комплексу, запросять усіх кандидатів, які пройшли на другий етап конкурсу продажу Astir Palace і попросять їх відповісти на питання: чи зацікавлені вони в придбанні комплексу на суму 400 млн. євро. Що є малоймовірним, оскільки навіть у кращому випадку різниця між Jermyn Street була більше ніж 150 млн. євро, в той час як пропозиція конкурентів коливалося між 190-220 млн. євро.

Підписка на розсилку