Казкове селище в Олімпійській рів'єрі

СТАРИЙ ПАНТЕЛЕЙМОН, ОЛІМП


Вид на Замок Пантелеймона

Південніше міста Салоніки розташована мальовнича туристична область Пієрія, яка відома також під назвою Олімпійська Рів'єра. У цьому регіоні, під Олімпом, на висоті 500 м від рівня моря знаходиться маленьке гірське селище під назвою Старий Пантелеймонас. Звідси відкривається панорамний вид на Термічну затоку і Південні береги Пієрії, густий ліс з багаторічними платанами і прибережні курорти.

Густой лес Олимпа

У Старому Пантелеймонас мандрівники проникаються цим грецьким колоритом, це одне з найкрасивіших місць регіону. Автомобілі в селищі - рідкісне явище, тільки місцевим жителям дозволено їх використання. Туристи ж, які відвідують селище, залишають автомобілі на стоянці, перевзуваюся в зручне взуття і досліджують селище пішки по вузьких кам'яних вуличках, милуючись поєднанням македонської архітектури, що нараховує більше ніж чотири століття, з традиційним стилем Епіру.

У селищі є декілька чарівних таверн, де подають чудові страви місцевої кухні. Варто відзначити, що всі страви готуються з місцевих продуктів і м'яса, навіть хліб печеться в самому закладі перед поданням на стіл.

Після смачного обіду, для повної насолоди, сходіть випить грецької кави, завареної на розпеченому піску в будь-якому кафе з видом на море.

Найближчий пляж «Паралія Пантелеймонас» в 6 км, а сучасне сілище «Новий Пантелеймонас» з розвиненою інфраструктурою в 4 км. Відстань від аеропорту м. Салонік 135 км.

Компанія Grekodom Development пропонує нерухомість в цьому прекрасному містечку:

Будиночок в такому селищі - ідеальний варіант для розміреного життя!

 

Трохи історії:

Селище отримало назву в пам'ять Святого великомученика Пантелеймона, шанованого як цілителя і безоплатного лікаря (святкується 24 липня за юліанським календарем). Святий Пантелеймон силою молитви дарував розслабленому зцілення. Після цього багато хто увірував в Христа, але імператор Максиміан озлобився на Пантелеймона і наказав катувати його, а потім кинути важким каменем в морі. Але Пантелеймон залишився неушкодженим, тоді його піддали новим мукам, але все завершувалося безрезультатно. Під час однієї з молитов голос з небес закликав Пантелеймона в Царство небесне і святий попросив воїнів виконати даний їм наказ імтератора.

Підписка на розсилку