Тілос, перший автономний енергосистемою острів

На грецькому острові Тілос в Егейському морі незабаром буде встановлена ​​гібридна система енергопостачання, яка дозволить жителям користуватися автономним джерелом електроенергії. Таким чином, Тілос стане першим енергетично незалежним островом Середземномор'я.

Новітній пристрій для виробництва і розподілу електрики використовує виключно поновлювані джерела енергії - сонячну батарею і невеликий вітряк - у поєднанні зі спеціальним акумулятором. До останнього часу Тілос харчувався від електромережі острова Кос через підводний кабель, але через постійні перебої з подачею енергії його владі довелося шукати альтернативу.

"Енергія, що генерується системою буде зберігатися в батареях, так що вона може бути використана навіть в похмурі дні або дні без вітру. Це світова новинка була розроблена в університеті Пірей, з підтримкою Греції, Німеччини, Франції, Великобританії, Швеції, Італії та Іспанії" пояснює Анфімос Хатзівасіліу, який бере на себе просування роботи та інформування місцевої громади.

Відповідно до графіка, установка фотоелектричного парку буде завершена в середині жовтня і гібридна станція буде повністю функціонувати протягом найближчих двох років.

Підписка на розсилку