Відкрилася польотна програма Тбілісі - Салоніки - Тбілісі

У вівторок, 30 червня, в Міжнародному аеропорту Тбілісі, грецький туроператор «Музенідіс Тревел» і грецька авіакомпанія Ellinair відкрили польотну програму з прямими регулярними рейсами Тбілісі - Салоніки - Тбілісі.

До вильоту першого рейсу була приурочена привітальна церемонія, в якій взяло участь практично все керівництво аеропорту Тбілісі і співробітники офісу грецького туроператора. Бадьорий ранок стартував на позитивній хвилі побажань успішного співробітництва і вдалого туристичного сезону, і, звичайно ж, комфортної подорожі першим пасажирам нової маршрутної лінії.

Для всіх учасників зустрічі і пасажирів, що вилітають було приготовлено приємне частування: святковий торт і соки. Діти-мандрівники опинилися в числі перших дегустаторів десерту, а на додаток до солодкого початку дня юним туристам подарували яскраві синьо-білі повітряні кулі - в кольоровій гамі символіки Ellinair та грецького прапора.

Новий регулярний рейс EL 778 Салоніки - Тбілісі - Салоніки буде виконуватися з аеропорту Тбілісі весь літній сезон з 30.06 по 25.10.2015. Вильоти щотижня по вівторках о 06:50 на сучасних і комфортабельних лайнерах AVRO RJ-85 а/к Ellinair.

Підписка на розсилку