У Греції тепер модно пити різнокольорову каву!

Якій каві ви віддаєте перевагу в цей час доби? Рожевому freddo, блакитному frappe або жовтому cappuccino? В останній кава-моді всі відтінки прийнятні і можливі! Нова пошесть зародилася, звичайно ж, в кавовій столиці Греції - в Салоніках, де високий рівень якості кави змагається лише з рівнем кафе на душу населення. І якщо Бразилія - ​​батьківщина кави, то Салоніки - місто, де кавування прирівняне до особливого обряду і майже священнодійства.

Традиції кавування нерозривно пов'язані з історією Салонік і своїм корінням сягають у роки османського панування, коли на початку XIX століття в місті почали відкриватися перші кафе-аман, знайомі нам сьогодні як кафе-бари. З незапам'ятних часів, коли ще дробили і обсмажували какао-боби вручну, і до наших днів, коли над диво-напоєм працюють кава-машини, - місто Салоніки завжди залишалося новатором в кава-індустрії.

Але для того, щоб залишатися на гребені кава-хвилі, доводиться удосконалити існуючі концепції і придумувати нові. Однією з таких новаторських ідей став проект «Різнобарвна кава» (Colored Coffee). Проект існує менше року, але встиг увійти в моду. Ідея проста і геніальна: кожен відвідувач може замовити каву під стать його перевагам і настрою, доповнивши його барвистим пінним асорті.

Винайшли різнокольорову каву дві жінки, бурхливій ​​фантазії яких належать і інші унікальні ідеї, як, наприклад, не взбитий фраппе Оле з молочною пінкою. Цільовою групою стала як молодь, особливо юні особи, так і інші вікові категорії. Крім усього іншого, при виготовленні кави використовуються тільки сертифіковані речовини натурального походження, за допомогою яких чаклують над кольором кави, не змінюючи при цьому його первинного смаку.

Підписка на розсилку