}

У Греції тепер модно пити різнокольорову каву!

Якій каві ви віддаєте перевагу в цей час доби? Рожевому freddo, блакитному frappe або жовтому cappuccino? В останній кава-моді всі відтінки прийнятні і можливі! Нова пошесть зародилася, звичайно ж, в кавовій столиці Греції - в Салоніках, де високий рівень якості кави змагається лише з рівнем кафе на душу населення. І якщо Бразилія - ​​батьківщина кави, то Салоніки - місто, де кавування прирівняне до особливого обряду і майже священнодійства.

Традиції кавування нерозривно пов'язані з історією Салонік і своїм корінням сягають у роки османського панування, коли на початку XIX століття в місті почали відкриватися перші кафе-аман, знайомі нам сьогодні як кафе-бари. З незапам'ятних часів, коли ще дробили і обсмажували какао-боби вручну, і до наших днів, коли над диво-напоєм працюють кава-машини, - місто Салоніки завжди залишалося новатором в кава-індустрії.

Але для того, щоб залишатися на гребені кава-хвилі, доводиться удосконалити існуючі концепції і придумувати нові. Однією з таких новаторських ідей став проект «Різнобарвна кава» (Colored Coffee). Проект існує менше року, але встиг увійти в моду. Ідея проста і геніальна: кожен відвідувач може замовити каву під стать його перевагам і настрою, доповнивши його барвистим пінним асорті.

Винайшли різнокольорову каву дві жінки, бурхливій ​​фантазії яких належать і інші унікальні ідеї, як, наприклад, не взбитий фраппе Оле з молочною пінкою. Цільовою групою стала як молодь, особливо юні особи, так і інші вікові категорії. Крім усього іншого, при виготовленні кави використовуються тільки сертифіковані речовини натурального походження, за допомогою яких чаклують над кольором кави, не змінюючи при цьому його первинного смаку.